تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۷:۱۰
کد مطلب : 29407

تجمع دوباره کارکنان خدمات شهری روبروی سازمان منطقه آزاد اروند/قراردادمان را تمدید کنید!

روز گذشته ساعت ۱۰:۳۰ صبح نیروهای فضای سبز خدمات شهری منطقه آزاد اروند در ادامه اعتراض به نامشخص بودن وضعیت شغلی خود روبروی این سازمان تجمع کردند.

 

mantaghe-azad

به گزارش عصر آبادان : این افراد پیش از این زیر نظر شرکت صنعت کاران اروند مشغول به کار بودند و چند وقتی است دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند.

میر موسوی مدیر روابط عمومی برای بررسی دلایل تجمع به میان آنها رفت و دو نفر به عنوان نماینده کارکنان اخراج شده به بیان مشکلات و مطالبات شان پرداختند.
آنها در گفت و گو با مدیر حوزه مدیرعامل ، عدم پرداخت بیمه در فرودین و اردیبهشت ماه ، عدم تمدید قرارداد پیمانکار ،اعلام عدم نیاز شهرداری منطقه دو خرمشهر ، اتمام قرار دادد شرکت در در بهمن سال ۱۳۹۲ و نا مشخص بودن پرداخت حقوق این دو ماه اخیر و عدم تقبل مسئولیت پیامد بیکار شدن و حق و حقوق معوقه توسط شرکت و سازمان را از دلایل نگرانی خود و تجمع روزگذشته شان عنوان کردند.

گفته می شو د میر موسوی قول داد حرف های کارکنان را به گوش مدیران سازمان برساند و از آنها خواست تا حاصل شدن نتیجه، آرامش خود را حفظ کنند.

گفتنی است بعد از حاکمیت منطقه آزاد بر شهرستان های آبادان و خرمشهر ، این سازمان خدمات شهری را به شهرداری های این دو شهر سپرد. با این شرایط ، کارکنان خدماتی که قبل از این در سازمان مشغول به کار بودند وضعیت با ابهام در شرایط کاری آینده خود مواجه شده اند.

چند روز پیش نیز همین تجمع  برپا شد که بلافاصله مسئولان مربوطه در گفت و گو با سایت رسمی این سازمان مدعی شدند نمی گذارند هیچ خدشه ای به وضعیت شغلی کارکنان وارد شود.

 

 1. ناشناس می‌گه:

  موافقم علی جان
  منم دقیقاً همین نظر رو دارم

 2. ن.و می‌گه:

  من فقط یه سوال دارم
  منطقه آزاد رفته زیر نظر شهرداری یا شهرداری اومده زیر نظر منطقه؟

 3. ali2014 می‌گه:

  گند زدن به شهر . آقا اگر ما نمیخواهیم کل شهر منطقه آزاد بشه باید کیو ببینیم؟؟؟؟؟؟؟؟ این همه تورم و گرانی . بخدا پدر مردم در آمده. روز به روز قیمت مسکن و اجاره خانه بیشتر میشه . خوب اون بیچاره ای که تازه ازدواج کرده و خانه نداره باید چه کنه ؟ همین بی تدبیری و تصمیمات غیر کارشناسی است که باعث میشود جرم و جنایت زیاد بشه . بعد میگن چرا جوان مردم میره مواد میفروشه، چرا فلان جوان میره دزدی. لعنت خدا بر مسئول بی خرد . عصر آبادان خواهش میکنم نظرات مردم را در سایت درج کن تا ببینیم مردم چه نظری دارند.

 4. ناشناس می‌گه:

  هرچی ملت و رهبر سعه صدر نشون میدن بعضیا بیشتر پاشونو از گلیمشون درازتر میکنن. اینو بگم ما که کوتاه نمیام هر کاری از دستتون بر میاد کنید