تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۶:۰۴
کد مطلب : 27501
مقارن با روز کارگر در آبادان اتفاق افتاد/

تجمع کارگران اخراجی روبروی سازمان منطقه آزاد اروند : ما را به کار برگردانید!

حدود ۵۰ نفر از کارگران منطقه آزاد که اخیراً از سازمان اخراج شده اند با تجمع درب این سازمان خواستار بازگشت خود به کار شدند.

به گزارش عصر آبادان : صبح امروز چهارشنبه برخی از کارگران اخراج شده ی سازمان منطقه آزاد اروند که تعدادشان به ۵۰ نفر می رسید با حضور در درب ورودی سازمان خواستار بازگشت خود به کار شدند.

گفته می شود اغلب این کارگران متاهل بوده و ادامه این روند آینده ی مبهمی را برای خود و خانواده شان رقم خواهد زد. این در حالی است که در هفته کارگر به سر می بریم و دولت بازدهم وعده هایی برای حل مشکل این قشر آسیب پذیر به مردم داده بود.

گفتنی است از زمان اعلام منطقه آزاد شدن آبادان و خرمشهر ، سازمان منطقه آزاد اروند، مدیریت فعالیت های خدمات عمومی شهری و پارکها را به شهرداری های این دو شهر سپرد و نیروهایی که پیش از این در سازمان در این گونه فعالیت ها مشغول به کار بودند را اخراج کرد چرا که گفته می شود شهرداری های آبادان و خرمشهر خود به اندازه ی کافی نیروی مازاد در این مشاغل دارند.

پیش از این در خرمشهر ، شرکت جی ال ایکس تنها سازنده ی گوشی های وطنی ، در اقدامی ناباورانه ،با تعطیلی یکی از خطوط تولید خود ، بیش از ۵۰۰ نفر را از کار برکنار کرد.اگرچه این شرکت مدعی است در حال دستیابی به آخرین تکنولوژی های روز دنیا برای ساخت گوشی و سایر محصولات الکترونیکی مانند LCD  است.

 

  1. بیژن می‌گه:

    شرکت ال جی ۵۰۰ نفر رو به صورت OFF در آورد.
    که از نظر نفرات این اقدام هیچ تفاوتی با اخراج محترمانه نداشت.
    (عصر آبادان تشکر)