تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۰۰:۴۱:۲۸
کد مطلب : 72338
شهردار آبادان خبر داد:

تجهیز محلات ۲۴گانه آبادان به زمین‌های ورزشی

شهردار آبادان گفت: شهرداری آبادان در راستای سیاست هر محله یک زمین فوتبال، در محلات ۲۴گانه این شهرستان زمین ورزشی احداث می‌کند.

محمودرضا شیرازی ظهر امروز در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری آبادان ضمن تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: امروز سه زمین چمن مصنوعی در سه محله کم برخوردار شهر افتتاح شد.

وی با بیان اینکه این سه زمین فوتبال در سه کوی نیرو، کوی کارگر و شهرک قائم آبادان واقع شده است تصریح کرد: این سه زمین فوتبال با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

شیرازی عنوان کرد: با احداث این سه زمین فوتبال، شهرداری آبادان در راستای سیاست هر محله یک زمین فوتبال، گام مثبت دیگری برداشت.

شهردار آبادان افزود: در شهر آبادان تعداد زمین‌های فوتبال چمن مصنوعی به عدد ۱۳ رسیده و سه زمین چمن دیگر در محلات دیگر شهر نیز در حال احداث است.

وی تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم تمام محلات ۲۴گانه شهر را از این حیث پوشش دهیم و این مکان‌ها را دارای زمین ورزشی کنیم.

شهردار آبادان گفت: پروژه محل دائمی نمایشگاه‌های شهر آبادان نیز در محدوده ورودی شهر از طرف جاده اهواز در حال اتمام و در حال آماده سازی است و ۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع، مساحت سوله احداثی بوده که بالغ بر ۲ میلیارد تومان هزینه برداشته است.

شیرازی یادآور شد: بلوار تانک فارم نیز به طول سه کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان و بلوار ساحلی در طول چهار کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان در ساحل بهمنشیر تا پیش از عید نوروز به بهره برداری خواهد رسید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فاز دوم بوستان سعدی نیز تا هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد که با چهار هکتار مساحت، با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احداث شده است.

مرجع / فـارس