تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۴:۰۲
کد مطلب : 78599
امام جمعه موقت اهواز :

تحریم ها بر اراده مردم تاثیر نگذاشته است

حجت الاسلام حسن زاده اظهار داشت:این تحریم ها بر اراده مردم تاثیری نگذاشته است مردم ما آنقدر عزتمند هستند که در سختی تحریم ها سر تسلیم فرود نخواهند آورد.

حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه موقت اهواز در خطبه های این هفته نماز جمعه اهواز اظهار داشت:رژیم منحوس صهیونیستی هم شکل گیری اش هم استمرارش بر پایه ترور و کشتار است و با این جنایات به حیات ننگین خود ادامه می دهد.

وی با اشاره به جنایات اسرائیل در جنگ پنجاه و یک روزه و کودک کشی این رژیم ادامه داد:متاسفانه نه امریکا نه انگلیس و نه این کشورهایی که داعیه حقوق بشر دارند هیچ کدام واکنسی نشان ندادند و سازمان ملل هم مانع جنایت های این رژیم کودک کش نیست.
امام جمعه موقت اهواز تصریح کرد:امروز امریکای منحوس اعلام می کند که بزرگترین متحد ما اسرائیل است بعضی ها توهماتی داشتند که بین نخست وزیر اسرائیل و رئیس جمهور انگلیس اختلاف افتاده است.
وی افزود:با همه جنایاتی که اسرائیلی ها مرتکب می شوند اما بقای این رژیم طولانی نخواهد بود.
حجت الاسلام حسن زاده با اشاره به افتتاح فاز ۱۲ پارس جنوبی گفت:فاز ۱۲ پارس جنوبی در شرایط تحریم انجام شدحتی یک پیچ مهره در اختیار کارشناسان ایرانی قرار ندادند.
وی خطاب به مسئولین کشور گفت:این تحریم ها بر اراده مردم تاثیری نگذاشته است مردم ما آنقدر عزتمند هستند که در سختی تحریم ها سر تسلیم فرود نخواهند آورد.
امام جمعه موقت اهواز خاطر نشان ساخت:متاسفانه وزیر صنایع بسیار بد اعلام کرده بود که تحریم ها تاثیر دارد بله کسی منکر تاثیر تحریم نیست اما اینکه کسی بخواهد این تحریم ها را بهانه ای قرار دهد تا از اصول انقلاب و آرمان های امام عقب نشینی کنند مردم تا آخر حسرت این را به دل دشمنان خواهند گذاشت.
حسن زاده با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت:با داشتن این مردم عزیز ما احتیاجی نداریم که کمترین باجی به دشمنان خود بدهیم باید خطوط  قرمزی که مقام معظم رهبری ترسیم کردند مورد توجه تیم مذاکره کننده قرار بگیرد.
وی ادامه داد:اگر مذاکرات به نتیجه رسید ما برده ایم اگر همه به نتیجه نرسید همه دنیا می دانند که ایران در برابر زیاده خواهای شیاطین تسلیم نشده است.