تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۷:۲۶:۰۰
کد مطلب : 64723
یک چهره اصلاح‌طلب نزدیک به هاشمی فاش کرد:

تحریک گروه‌های مذهبی دانشجویی/برگزاری اردوهای مختلط برای افزایش جمعیت گروه‌های‌اصلاح‌طلب/اطمینان خاطردادن به دانشجویان برای افزایش فعالیت سیاسی‌ساختارشکنانه

یک فعال اصلاح طلب به اصلاح طلبان توصیه می کند تا اردوهای مختلط برگزار کنند؛ چرا که دانشجویان با این اردوها بیشتر به سوی گروه‌های اصلاح طلب جذب می‌شوند.

به گزارش عصر آبادان ؛  «ت.ع» یکی از نمایندگان ادوار مجلس و از چهره‌های نزدیک به هاشمی رفسنجانی در جلسه‌ای که با اصلاح‌طلبان خراسان رضوی داشته است، برنامه‌های اصلی و محورهای فعالیت اصلاح طلبان در دانشگاه‌ها را مشخص کرده است.

نامبرده که در  مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و دانشگاه آزاد اسلامی هم سمت داشته از صادق زیباکلام به عنوان فردی دارای نفوذ کلام و فن بیان یاد می کند و یکی از برنامه های اصلاح طلبان را دعوت از وی برای حضور در دانشگاه‌ها اعلام می کند.

همچنین برنامه اصلاح‌طلبان در برخورد با تشکل های دانشجویی مذهبی در دانشگاه ها دوستی و شناسایی اعضای این تشکل ها عنوان شد، تا بتوانند در مواقع ضروری علیه این افراد شب‌نامه توزیع کنند.

در ادامه یکی از برنامه‌های هدفمند اصلاح طلبان در این جلسه تحریک گروه‌های مذهبی دانشجویی برای برخورد با سایر دانشجویان ذکر شد تا از این طریق احساسات دانشجویان را با مظلوم نمایی علیه این گروه ها و برای جذب حداکثری تحریک کنند.

این فعال اصلاح طلب در ادامه به اصلاح طلبان توصیه می کند تا اردوهای مختلط برگزار کنند؛ چرا که دانشجویان با این اردوها بیشتر به سوی گروه‌های اصلاح طلب جذب می‌شوند.

وی در ادامه ضمن اطمینان خاطر دادن به دانشجویان از اینکه ممنوعیت فعالیت در دانشگاه‌ها نداشته و کسی به دنبال ستاره دار کردن یا ممانعت تحصیلی برای آنها نیست، از آنها می خواهد تا فعالیت های سیاسی ساختار شکنانه خود را افزایش دهند و از هیچ کس یا هیچ چیزی نترسند.

«ت.ع» در ادامه اظهارات خود به سران فتنه اشاره کرده و از حاضرین خواسته تا فعالیت های خود را بر اساس تطهیر چهره سران فتنه پیش ببرند و مردم را متقاعد کنند که نباید سران فتنه اعدام شوند.

با توجه به میزان نفوذ این عنصر اصلاح‌طلب و برنامه‌ریزی های گسترده ای که برای دانشگاه‌ها اعلام شده است، به نظر می رسد وزارت علوم و به دنبال آن دانشگاه‌ها با وجود این سیاسی کاری ها جایگاه اصلی خود را به دست نخواهد آورد و همچنان محیط های علمی دانشگاه‌ها بازیچه دست اصلاح‌طلبان باشد.

 

منبع:راه دانا

انتهای پیام/ط