تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۷:۵۸
کد مطلب : 39170
چند روز قبل از سفر روحانی به اردبیل مطرح شد

تحویل نامه دستی به رییس جمهور، ممنوع!

مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل با اشاره به سفر دولت به اردبیل، خبر داد: ارائه نامه دستی به رییس جمهور، در دستور کار این سفر نخواهد بود.

تحویل نامه دستی به رییس جمهور، ممنوع!

به گزارش عصر آبادان، از آذرسلام مسعود امامی با اشاره به برنامه های استقبال از رییس جمهور، گفت: روابط عمومی ۴۴ دستگاه اجرایی در این باره اعلام آمادگی کرده اند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل افزود: در مراسم استقبال از رئیس جمهور در محل فردوگاه صرفا مقامات بلند پایه استان نمایندگان مجلس و تعداد معدودی از افراد حضور خواهد داشت.

وی گفت: استقبال عمومی و دیدار از رئیس جمهور در استادیوم تختی صبح چهارشنبه برگزار خواهد شد.

امامی در ادامه سخنان خود به برنامه های رئیس جمهور در اردبیل اشاره کرد و افزود: رئیس جمهور با منتخبین استان، خانواده های شهدا، ایثارگران و علما دیدار خواهند داشت.

وی گفت: عنوان این سفر توسعه و سرمایه گذاری بوده بنابراین جلسات تخصی برخی معاونت ها از جمله معاونت برنامه ریزی استانداری با سرمایه گذاران  و مدیران عامل تمام بانک های دولتی کشور به منظور رفع موانع برخی بخشنامه های مزاحم در اعطای تسهیلات برگزار خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری اردبیل نشست خبری روحانی با اصحاب رسانه استان را جزء آخرین برنامه رئیس جمهور اعلام کرد.

در ادامه مسعود امامی با تاکید بر اینکه در این سفر دریافت نامه دستی در برنامه نبوده با این حال اظهار کرد: ۶۰۰ نفر کاربر به صورت سه شیفته با استقرار در فرمانداری از طریق تلفن شماره ۱۱۱ مشکلات و نیازمندی مردم و مطالبات آنها از رئیس جمهور را ثبت خواهند کرد و در موارد محدود نامه دستی نیز تحویل گرفته خواهد شد.

امامی یادآور شد: در صورت حضور وزرا در این سفر و عزیمت آنها به شهرستان ها به  نیابت و به نمایندگی از طرف رئیس جمهور خواهد بود نه از طرف دستگاه متبوع.

وی با اشاره به اهمیت و آثار مثبت این سفر گفت: اعتبار عمرانی استان در سال گذشته ۱۶ درصد بود و در سفر رئیس جمهور به اردبیل به ۱۰۰ خواهد رسید و نقطه عطفی برای استان و طرح های مهم خواهد بود.

مسعود امامی با بیان اینکه هم اکنون تمرکز تمام وزرا بر محور بررسی مشکلات استان اردبیل است گفت: حضور و نحوه استقبال از هیئت دولت حایز اهمیت بوده و اردبیل به منزله میزبان و فارغ از جناح بندی های سیاسی و اختلافات سیاسی استقبال به عمل خواهد آورد.

انتهای پیام/