تاریخ انتشار خبر: ۲ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۴:۵۸
کد مطلب : 91220

تخلف آشکار مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان+عکس

همانطور که در تصاویر زیر دیده می شود محسن اورکی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری خوزستان که بناست یکی از ارکان اجرایی یک انتخابات سالم باشد در کنار هادی خامنه ای دیده می شود که گویا میزبان این فعال سیاسی است که سوابق پرابهامی دارد.

عده ای از اصلاح طلبان اهوازی از هادی خامنه ای که دبیر شورای اصلاح طلبان است دعوت کرده اند تا به مناسبت دوم خرداد در اهواز سخنرانی کند.
برگزاری چنین برنامه هایی توسط احزاب و گروه های سیاسی برای رسیدن به انسجام لازم طبیعی است اما آنچه موجب تعجب است همراهی برخی مدیران دولتی با برنامه های حزبی است.
همانطور که در تصاویر زیر دیده می شود محسن اورکی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری خوزستان که بناست یکی از ارکان اجرایی یک انتخابات سالم باشد در کنار هادی خامنه ای دیده می شود که گویا میزبان این فعال سیاسی است که سوابق پرابهامی دارد.
بدیهی است حضور سیاسیون مرکزنشین در مجامع استانی در شرایط کنونی تقویت جریان ها و گروه ها برای شرکت در انتخابات آتی می باشد.
پیش از این استاندار خوزستان و معاون سیاسی وی از برخورد جدی با مدیران دولتی خبرداده بودند که وارد بازی های انتخاباتی شوند.
استاندار خوزستان در این خصوص به رهیاب گفته بود:امکانات دولتی نباید برای تبلیغ کاندیدای انتخابات به کار گرفته شود هر چیزی که در آن شبهه است باید از آن پرهیز شود.
پیشنهاد می شود جناب استاندار که اخیرا اعلام کرده انداهل عمل هستند و فقط حرف نمی زنند با برکناری مدیرکل متخلف گوشی  را دست سایر مدیران و مسئولان استانی بدهند تا از جریان و گروهی خاصی برای انتخابات حمایت نکنند و دوره دنبال این و آن راه نیفتند.
پی نوشت:
گفتنی است در این تصاویر تعدادی از مسئولان فرمانداری اهواز هم دیده می شوند.
منبع