تاریخ انتشار خبر: ۵ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۹:۰۵:۵۲
کد مطلب : 97285
از حواشی پیرامون فرزاد حسنی تا حضورش در تلویزیون؛

تذکرات مدیران به فرزاد حسنی بخاطر حواشی زندگی اش!

در حالی که اخیرا نام فرزاد حسنی به عنوان یکی از گزینه های اجرا در برنامه “هفت” شنیده می شود اما به تازگی اطلاعات تازه تری درباره این مجری منتشر شده است.

 

 

در کنار مرور حواشی یکی دو سال اخیر این مجری جوان، در این باره سخن گفته شده که فرزاد حسنی تلاش هایی را برای اجرای برنامه ای اجتماعی در سیما آغاز کرده است.
متن کامل این گزارش از این قرار است:

تلاش فرزاد حسنی برای اجرای برنامه تابستانی

 

فرزاد حسنی، مجری شناخته شده تلویزیون که از اواسط دهه ۸۰ و بعد از نیمه‌کاره ماندن برنامه «کوله‌پشتی» هیچ‌گاه نتوانست به عنوان یک مجری ثابت به تلویزیون بازگردد، این روزها تلاش‌های تازه‌ای را برای اجرای یک برنامه تابستانی انجام می‌دهد.

 

حسنی در سال‌های دوری از تلویزیون سعی کرد با تجربه در حیطه‌هایی چون بازیگری بخش دیده نشده از توانایی‌های هنری خویش را بروز دهد اما تصویر تیپیکالی که در سریال‌هایی چون «مسیر انحرافی» و فیلم‌هایی چون «آمین خواهیم گفت» از خود بروز داد، باعث شد به عنوان بازیگر کسی وی را جدی نگیرد.

 

حواشی فرزاد حسنی در دو سال اخیر

او در دو سال اخیر هم بیشتر به واسطه حواشی مرتبط با زندگی شخصی‌اش یعنی ماجرای ازدواج با آزاده نامداری و سپس طلاق زودهنگامش در کانون توجه قرار داشت. به دنبال آن نیز شایعه‌ای مشکوک درباره تصادف و سپس مرگ این مجری در اتوبان همت منتشر شد؛ شایعه‌ای که هرچند تکذیب شد اما در همان مدت انتشار تا تکذیب، جو مثبت همذات‌پندارانه‌ای را نسبت به این مجری فراهم کرد و کم نبودند مخاطبانی که در گروه‌های اجتماعی با همدلی فراوانی به این مجری نگریستند.

 

طرح تولید برنامه ای اجتماعی با محوریت جوانان

فرزاد حسنی این روزها اما مشغول رایزنی برای اجرای یک برنامه گفت‌وگومحور در سیماست. او از یک طرف تلاش‌هایی را برای جانشینی محمود گبرلو انجام داده است و از طرف دیگر طرح تولید برنامه‌ای اجتماعی با محوریت جوانان و خانواده را نیز به دو شبکه اصلی سیما ارائه کرده است. البته که ارتباطات نزدیکی که وی از گذشته با معاونت سیما داشته است، شرایط ارائه این طرح‌ها را فراهم کرده است اما مسئله اینجاست که حواشی عجیب و غریبی که از ابتدای سال گریبان این مجری را گرفته شرایط را برای حضور مجدد وی در رسانه ملی به شدت دشوار کرده است.

 

تذکرات مدیران بالادستی

مدیران بالادستی رسانه ملی در گفت‌وگوهایی که با حسنی داشته‌اند درباره این حواشی به او تذکر داده‌اند و حتی به صراحت به او گفته‌اند که به دلیل سوءتفاهماتی که درباره زندگی شخصی وی در ذهن مخاطبان ایجاد شده نمی‌تواند مجری برنامه‌هایی باشد که دارای جنبه آموزشی برای قشر جوان هستند. این شد که حسنی سعی کرده تغییراتی را در طرح‌های پیشنهادی‌اش ایجاد و ماهیت آنها را از آموزشی به سرگرم‌کننده تبدیل کند.

 

بازگشت فرزاد حسنی با الگوی رشیدپور!

با این حال بازگشت دوباره حسنی با برنامه‌ای گفت‌وگومحور بعید به نظر می‌رسد مگر اینکه حسنی مانند همتایش رضا رشیدپور به سراغ یک شبکه فرعی مثل «نسیم» رفته و به جای برنامه گفت‌وگو محور، جنگی آیتمیک را روی آنتن ببرد و در فواصل میان آیتم‌ها هم درباره اهمیت نظافت در شهر و پرهیز از ریختن زباله در معابر عمومی سخن گوید.

 

نیک صالحی