تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۷:۰۷:۱۵
کد مطلب : 36943

ترافیک در محورهای ارتباطی خوزستان نیمه سنگین است/ نصب دوربین ثابت در جاده‌ های استان به ویژه در محور اهواز ـ‌ باغملک ـ‌ ایذه

سرهنگ قدرتی افزود: با توجه به رفت و برگشت بیشتر مسافران به این استان ، تردد درمحورهای مواصلاتی خوزستان به سمت چهارمحال و بختیاری از ۲ روز گذشته تاکنون بویژه در بعد از ظهرها نیمه سنگین است.

 

به گزارش  عصر آبادان  به نقل ازباغملک نیوز، رئیس پلیس راه خوزستان گفت : ترافیک در محورهای اهواز – اندیمشک- پل زال ، اهواز – هفتگل – باغملک- ایذه – دهدز و اهواز – رامهرمز – بهبهان به سمت گچساران، نیمه سنگین است.

 

.

سرهنگ قدرتی افزود : با توجه به رفت و برگشت بیشتر مسافران به این استان ، تردد در محورهای مواصلاتی خوزستان به سمت چهارمحال و بختیاری از ۲ روز گذشته تاکنون بویژه در بعد از ظهرها نیمه سنگین است.

.

وی گفت : پلیس راه استان به منظور کاهش تخلف و تلفات ناشی از تصادفات جاده ای به دلیل ورود حجم وسیع مسافران به استان، بطور تمام وقت در جاده های استان مستقر است.

.

سرهنگ قدرتی افزود : ۸۵ دوربین کنترل سرعت و نیز ۲۵ دوربین ثابت در جاده‌های استان به ویژه در محور اهواز ـ‌ باغ‌ملک ـ‌ ایذه و اندیمشک ـ پل زال نصب شده است.

.

وی گفت : بیش از ۱۰۵ واحد گشت محسوس و نامحسوس، ۱۰ ایستگاه و ۱۰ پاسگاه ثابت پلیس راه به همراه دوربین های کنترل سرعت تخلفات جاده‌ای را کنترل می ‌کنند.