تاریخ انتشار خبر: ۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۸:۴۰:۴۶
کد مطلب : 82103
سخنرانی استاد رائفی پور؛

ترانه های شیطانی +فیلم و صوت

منظور از شیطانی بودن این آهنگ ها این است که در متن آنها از الفاظ و کلماتی استفاده شده که در صورت برعکس کردن آهنگ متوجه کلمات کفرآمیز و شیطانی می‌شویم.

عصر آبادان_در این مطلب قصد داریم به بررسی برخی از آهنگ های شیطانی بپردازیم که شاید بسیاری از آنها را خواسته یا ناخواسته گوش کرده باشیم.

 

منظور از شیطانی بودن این آهنگ ها این است که در متن آنها از الفاظ و کلماتی استفاده شده که در صورت برعکس کردن آهنگ متوجه کلمات کفرآمیز و شیطانی می‌شویم.

 

برعکس کردن یک آهنگ به منظور سر و ته کردن عبارات آن نیست بلکه این کار با نرم افزارهای خاصی انجام می‌گیرد که ممکن است حالت نواخته شدن یک آهنگ در صورت برعکس شدن ، دربردارنده مفهوم خاصی باشد. برای توضیح بیشتر و دانلود سخنرانی استاد رائفی پور در این مورد و دانلود نمونه هایی از این نوع ترانه ها در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

شاید این سؤال برایتان پیش بیاید که این نوع آهنگ ها چه تأثیری بر ما دارد؟

 

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که انسان دارای ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه است. ضمیر خودآگاه آنچه را که شما بخواهید وارد مغز و افکار شما می‌کند یا به عبارتی دیگر اختیار آن دست خودتان است. اما ضمیر ناخودآگاه بدون آنکه شما بدانید یا بخواهید افکار خاصی را به مغزتان منتقل می‌کند. تأثیر این نوع آهنگ ها نیز به این شکل است و افکار مورد نظر خود را از ضمیر ناخودآگاه وارد مغزتان می‌کند.

 

برای برگرداندن آهنگ ها (Sound Reversing) نرم افزار های زیادی وجود دارد. یکی از این نرم افزار ها GoldWave است که در ادامه می توانید دریافت نمایید.

 

برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد میکنم کلیپ سخنرانی استاد رائفی پور مشاهده کنید همچنین از بابت پایین بودن کیفیت این کلیپ از شما عذرخواهی میکنیم و برای دقیق تر کردن موضوع میتوانید بعد از مشاهده کلیپ استاد رائفی پور کلیپ های جداگانه این آهنگ ها با کیفیت بهتر را دانلود کنید.

 

بررسی این موضوع از نگاه استاد رائفی پور ـ دانلود
دانلود آهنگ سیندرلا از کامران و هومن

 

دانلود آهنگ حالم بده از بنیامین

 

دانلود آهنگ سرم با دلبری هات

 

 

  دانلود نرم افزار gold wave  برای برگرداندن آهنگ ها (رمز فایل :www.jamnews.ir )

جام نیوز

 1. ناشناس می‌گه:

  با سلام و احترام
  ابتدا به ساکن بگم که (در اینجا) بنده نه از “موسیقی” و نه از “خواننده” ی خاصی و نه از چیز دیگه ای طرفداری نمیکنم بلکه به این ” تــز ” یا این “ایده” انتقاد دارم.
  یکی دو سال پیش این سخنرانی آقای رائفی پور منو متحول کرد و خودم رفتم برنامه ی ریورسینگ رو دانلود کردم و موسیقی هائی که در کنفرانسش رو گذاشته بود رو دانلود و وارد برنامه کردم و برعکسشون کردم. خوب که گوش دادم دیدم دقیقاً همونی بود که استاد گرامی میگفت.
  اما نکته ی مهمی رو متوجه شدم، اینکه این کلماتی که توی ریورس یا برگردان آهنگ متوجه میشم تلقـــین منه. من به اینکه آهنگ سازانی عمرشون رو روی این قضیه گذاشتن هیچ شکی ندارم(مثال آهنگ خانم مدونا که در ((ر یــو ر س)) مشخه که داره کفر میگه) اما هر آهنگی ( مخصوصاً آهنگ های ضعیف ایرانی -در مقایسه با آهنگسازی های غرب- ) رو نمیشه گفت شیطانیه. مثل آهنگ بنیامین که وسطش میگه ((عاشق شوق ، نغمه بودن)) خوب این یعنی چی؟ اصلاً مشخصه ساخته ی تلقین اون کسی بوده که این کلیپ رو درست کرده. شما یه آهنگ برام بفرست (هر آهنگی) من از ریورسش دست کم دو تا چیز شیطان پرستی در میارم و همزمان زیرنویسش میکنم، طوری که همه تأئیدش کنن.
  بنده با موسیقی سالم موافقم چون غذای روحه. شما برای پرنده ای که در منزل نگهدای میکنی یه موسیقی سالم بزار ببین چطوری بهش گوش میده و ازش لذت میبره.
  لعنت بر شیطان و شیطان پرستان
  یا حق