تاریخ انتشار خبر: ۸ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۵:۰۸
کد مطلب : 42377

ترویج اخلاق‌ستیزی در قالب کلاس های آموزشی برای دختران مجرد

اخیرا کلاس هایی با عنوان ” کلاس آموزش مهارت های زندگی برای دختران مجرد” در برخی شهرستان های کشور تشکیل شده که در آن به مطالب غیر اخلاقی پرداخته می شود.

ترویج اخلاق‌ستیزی در قالب کلاس های آموزشی برای دختران مجرد

به گزارش  عصر آبادان،اخیرا کلاس هایی با عنوان ” کلاس آموزش مهارت های زندگی برای دختران مجرد” در برخی شهرستان های کشور تشکیل شده که در آن به مطالب غیر اخلاقی پرداخته می شود.

در این کلاس ها که مختص دختران دم  بخت و البته مجرد است، مطالبی تحت عنوان” مهارت هایی برای یافتن همسر مناسب” مطرح می شود که غیر متناسب با اخلاق ایرانی و اسلامی است.

حضور در مهمانی ها و داشتن نگاه تیز بین!، استفاده از نرم افزارهای اجتماعی و داشتن روابط محدود برای آشنایی با خصوصیات جنس مخالف و … از جمله موضوعاتی است که در این کلاس ها آموزش داده می شود.

این اقدامات خلاف فرهنگ مردم ما و به نوعی ترویج فرهنگ غربی است که بی شک نتیجه ای جز تباهی نخواهد داشت.

نکته قابل تامل دیگر اینست که برخی از مدرسین این مجموعه ها بعضا از همسران خود جدا شده اند و داشتن یک تجربه ناموفق به نظر نمی آید جز خصوصیات بارز یک مدرس آن هم در زمینه زندگی مشترک باشد.

این مجموعه کلاس ها که مشخص نیست از سوی چه کسانی مجوز گرفته اند و یا اصلا مجوز دارند یا نه !؟ ممکن است به فرهنگ ما ضربه زده و جوانان را از اخلاق سالم دور کنند.

برخی سود جویان به منظور درآمد زایی برای خود از آگاهی کم برخی جوانان و خانواده هایشان سو استفاده می کنند و به نوعی فرهنگ اباحی گری را ترویج می دهند در حالی که تجربه نشان داده زندگی به سبک سنتی دوام بیشتری داشته و خواهد داشت.

لذا انتظار می رود مسئولان ضمن رصد هرچه بیشتر این برنامه ها مقابل معارضان با فرهنگ اسلامی ایرانی تمام قد ایستاده و از کیان خانواده ها و جوانان دفاع کنند.

انتهای پیام/

  1. احمد می‌گه:

    بلاشک برگزاری این کلاس کاری نادرست است و این سمت موضوع را داشت باشیم همیشه کار شده گیر دادن به دخترا که چه تیپی می زنن و چی می پوشن و چطور راه میرن و آرایششون چجوریه؟ یه سمت دیگر پسرا هستند که جامعه به اصلاح اونها توجه نمی کنه سالهای نه چندان دور بی حجابی بود و الا بیشتر شده چرا؟ علتش اینه که اون دوران پسرا به دختران بی حجاب با نگاه دوست دوره ای نگاه میکردند ولی الان برعکس شده و جوانها در انتخاب همسر کمتر به سمت دختران محجبه میرن ثانیا خانم هایی که در دوران مجردی با این و اون بودن تجاربی بدست آورده و تونستن با استفاده از این تجربه زندگی خودشون را (فی الظاهر) خوب اداره کنن لابد همین باعث شده برخی دختران و خانواده های آنها از همچین برنام ای استقبال کنن