تاریخ انتشار خبر: ۳ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۹:۳۷:۲۸
کد مطلب : 46587

ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون+تصاویر

حجاب مادر به گونه ای بود که چشم ها به سختی دیده می شد و نوک انگشت ها نیز پیدا بود. اما دختر او که دستکش سیاه در دست داشت، حتی چشمانش هم دیده نمیشد.

 
 
پخش زنده مصاحبه با دو زن یک خانواده که به خاطر پوشش نامرسوم آنها که حتی چشم هایشان به خاطر حجاب سخت آنها دیده نمی شد، به سرعت در شبکه های اجتماعی جلب توجه کرد.

به گزارش انصاف نیوز، در برنامه این هفته «زنده باد زندگی» با اجرای محمدجعفر خسروی که هدف این قسمت آن «ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی» عنوان شده بود، خانواده یک روحانی به نام محمد صادقی ۴۳ ساله، شامل همسر، دختر و دامادش و نیز دو پسر کودک و یک نوه اش حضور داشتند.

ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون (+عکس)

زهرا، یکی از دختر خانواده در ۱۲ سالگی عقد کرده و در ۱۴ سالگی ازدواج کرده و ۱۶ سالگی صاحب فرزند شده است. داماد خانواده نیز طلبه است و در بخشی از این برنامه شرکت کرد.

پوشش کامل سیاه رنگ همسر آقای صادقی و دخترش زهرا در این برنامه زنده تلویزیونی، بسیار جلب توجه کرد؛ حجاب مادر به گونه ای بود که چشم ها به سختی دیده می شد و نوک انگشت ها نیز پیدا بود. اما دختر او که دستکش سیاه در دست داشت، حتی چشمانش هم دیده نمیشد.

ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون (+عکس)

یکی از پرسش های مجری از صادقی، درباره تماشای تلویزیون در خانه بود که صادقی گفت تلویزیون نمی بینند، اما به جای آن از اینترنت استفاده می کنند.

سه تصویری که از این برنامه مشاهده می شود نشان می دهد این برنامه به صورت سیاه و سفید پخش شد؛ این در حالی است که برنامه های قبل و بعد از آن به صورت رنگی از شبکه ی دو پخش شده است.

ترویج پوشش نامرسوم دو زن در تلویزیون (+عکس)

مشخص نیست که آیا صداوسیما در برنامه ای برای ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی، ترویج چنین نوع رفتار و پوششی را دنبال می کند؟ آیا صداوسیما بازخوردی از تاثیر پخش چنین برنامه های ترویجی می گیرد و بر مبنای آن عمل می کند؟

 
 1. ناشناس می‌گه:

  این دقیقاً فازش چی بوده اومده تو شبکه دو سیما ؟
  اومدی بگه ما هم هستیم یا اومده حجاب رو دیکته کنه ؟
  ما هم حجاب رو دوست داریم و سعی میکنیم حجاب رو رعایت کنیم اما اسم این حجاب نیست، اُمل بازیه
  😐 😐

 2. زهرا می‌گه:

  واقعا متاسفم. این دو خانم با خانمهای خیلی بدحجاب، از نظر تعالیم اسلامی هیچ تفاوتی ندارند چرا که هر دو گرفتار افراط و تفریط شده اند و صد البته این خانواده گرفتار تعصب هم هست که طبق احادیث اهل بیت، تعصب ادم را کور می کند!
  الهم عجل الولیک الفرج

 3. مینا می‌گه:

  خوب خواهر من نیا تو تلویزیون چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟