تاریخ انتشار خبر: ۳ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۱۷:۳۹:۱۷
کد مطلب : 110184

ترکیب مجاز و واقعیت در یک هدست +عکس

اچ‌تی‌سی با رونمایی از نسخه جدید هدست مجازی وایو جدیدترین استاندارد واقعیت مجازی را که ترکیب دنیای مجازی و واقعی است به تصویر کشید.

مهر نوشت: اچ‌تی‌سی با رونمایی از نسخه جدید هدست مجازی وایو جدیدترین استاندارد واقعیت مجازی را که ترکیب دنیای مجازی و واقعی است به تصویر کشید.
کمپانی اچ‌تی‌سی، امروز در نخستین روز کنگره جهانی موبایل در بارسلونا (MWC) از نسخه کامل شده‌ دستگاه وایو با همکاری Valve رونمایی کرد. در راستای ایجاد کامل‌ترین امکانات برای Vive، این دستگاه علاوه بر اینکه مجهز به Steam®VR است، با فناوری نوآورانه جدیدتری به نام Vive Phone Service استاندارد جدیدی را در واقعیت مجازی بوجود آورده است.

Vive Phone Service، به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به خروج از دنیای مجازی، به دنیای واقعی متصل باشید. با این سرویس شما می توانید هر دو واقعیت را با هم ادغام کنید و به هر دو دسترسی داشته باشید. این دستگاه با ترکیب واقعیت ها دریچه‌ ای به دنیایی تازه از فرصت ها و امکانات برای مصرف کنندگان و کسب و کارها است. شما می توانید مستقیما از روی دستگاه تماس های ورودی و پاسخ نداده را پیگیری کنید و یا پاسخ دهید، پیامک ها را دریافت کرده و پاسخ کوتاه بفرستید و تقویم خود را برای اتفاق های در راه بررسی کنید.

دستگاه Vive، با ویرایش تازه تری از نام تجاری‌ و ظاهری ارتقا یافته تر، یک قدم جلوتر رفته است. این دستگاه دارای یک دوربین جلویی است که اجسام فیزیکی اطراف را در واقعیت مجازی بازسازی می‌کند. بند نگهدارنده این دستگاه با طراحی جدید، تعادل و استحکام بیشتری را ارائه می‌دهد و سیستم بصری پیشرفته تر به همراه صفحه نمایش روشن تر، احساس واقعی تر و عمیق تری از تجربه واقعیت مجازی بوجود می‌آورد.

شر وانگ، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره اچ‌تی‌سی در این باره گفت: «از ابتدا، بواسطه پیشرو بودن HTC در تکنولوژی های مختلف، Vive در خط مقدم واقعیت مجازی قرار داشته است. از زمان معرفی اولیه Vive در سال گذشته، ما با همکاری Valve، بی وقفه در حال تلاش برای ارتقا این دستگاه بوده‌ایم تا بهترین تجربه واقعیت مجازی را به بازار ارائه کنیم. این تلاش باعت برنده شدن چندین جایزه و دریافت تحسین و تشویق از منتقدان مطرح رسانه، مصرف کنندگان و صنایع مرتبط شده است. با معرفی نسخه مصرف کنندگان وایو، ما قدم محکم تری در راستای هدف نهایی خود که ارائه‌ سراسری وایو در خانه‌های همه دنیا است، برداشته ایم. بزودی همه مردم می‌توانند در واقعیت مجازی غوطه ور شده و قوه تخیل خود را شکوفا کرده و تغییر بزرگی در کل دنیا بوجود بیاورند.»

ترکیب دنیای مجازی و واقعی در هدست جدید اچ‌تی‌سی

ترکیب دنیای مجازی و واقعی در هدست جدید اچ‌تی‌سی