تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , شهریور, ۱۳۹۴ | ۱۸:۳۵:۵۹
کد مطلب : 100301
جانشین سپاه آبادان خبر داد:

تشکیل پنج کمیته به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آبادان

عصر آبادان: جانشین سپاه پاسداران ناحیه آبادان از تشکیل ۵ کمیته برای برگزاری هفته دفاع مقدس در آبادان خبر داد

به گزارش عصر آبادان، عبدالحسن بعنونی‌نژاد در جلسه آمادگی هفته دفاع مقدس که بعد از ظهر امروز در سالن الغدیر فرمانداری آبادان برگزار شد، اظهار داشت: برای این ستاد ۵ کمیته مشخص شده است.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آبادان گفت: این ۵ کمیته شامل کمیته‌های فرهنگی، تبلیغات، نیروهای مسلح، ایثارگران و پشتیبانی است.

وی افزود: در هر کمیته ادارات مختلفی نقش ایفا می‌کنند اما برای هرکدام یک اداره مسئول در نظر گرفته شده است تا مدیریت در این کمیته‌ها بهتر انجام گیرد و بتوانند با هم تعامل بیشتری داشته باشند.

بعنونی‌نژاد با بیان اینکه مسئول کمیته نیروهای مسلح و دبیر این ستاد سپاه ناحیه آبادان است، اذعان داشت: در بخش فرهنگی نیز شهرداری، پالایشگاه، پتروشیمی، ارشاد و دیگر ادارات مرتبط ایفای نقش می‌کنند ولی مسئولیت این کمیته بر عهده معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند است.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آبادان با اشاره به اینکه مسئول کمیته تبلیغات و کمیته پشتیبانی به ترتیب صدا و سیما و فرمانداری آبادان است، ادامه داد: انتظار می‌رود کمیته‌های مختلف نیازمندی‌های خود را حداقل از یک هفته قبل از شروع هفته به ما اعلام کنند.

وی بیان کرد: طبق فرمایشات امام راحل(ره) جنگ برای ما یک گنج بوده است به این معنی که شهدا، استقامت و مقاومت مردم و ایثارگری‌های رزمندگان ما سازنده همین ارزش‌ها هستند.

بعنونی‌نژاد تمام تلاش ستاد برگزاری هفته دفاع مقدس را در راستای زنده نگه داشتن یاد و نقش آفرینی مردم در دفاع مقدس خواند و گفت: همواره به شهدا مدیون هستیم و تلاش داریم تا با این نوع فعالیت‌ها قدر‌دان زحمات آن‌ها باشیم.

 1. حجت می‌گه:

  سلام
  جانشین یا فرمانده؟
  فرمانده یا جانشین؟
  فرمانده جانشین شده یا جانشین فرمانده؟
  جانشین همون فرمانده ای که فرمانده جانشینش شده؟
  عکس رو اشتب زدی ما رو هم گرپاژ نمودی اخوی …

 2. سرباز گمنام می‌گه:

  عبدالحسن بعنونی نژاد
  نه عبدالحسین