تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۷:۲۷:۴۵
کد مطلب : 75678
رئیس اتحادیه شرکت‌های مسافربری جنوب غرب خوزستان خبر داد:

تشکیل گروه‌های نظارت برای بررسی عملکرد شرکت‌های مسافری جنوب غرب خوزستان

رئیس اتحادیه شرکت‌های مسافربری جنوب غرب خوزستان گفت: در طرح نوروزی که از ۲۵ اسفندماه جاری آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ۹۴ ادامه خواهد داشت با تشکیل گروه‌های نظارت و بازرسی، نحوه عملکرد شرکت‌های مسافری بررسی می‌شود.

ایرج امانی امروز از آغاز به کار پیش فروش بلیط اتوبوس در شهرهای آبادان و خرمشهر خبر داد و با بیان اینکه این اقدام در جهت تامین رفاه حال شهروندان به شکل عدم مراجعه به دفاتر و جلوگیری از اتلاف وقت انجام می‌شود، اظهار کرد: این کار به صورت اینترنتی و توسط خود شهروندان در محل کار و یا منزل از طریق اتصال به شبکه انجام می‌شود.

رئیس اتحادیه شرکت‌های مسافربری جنوب غرب خوزستان افزود: کار پیش فروش بلیط از ۱۷ اسفندماه جاری به بعد به صورت حضوری و اینترنتی به طور توامان ادامه می‌یابد.

امانی عنوان کرد: برای این منظور ۴۰ دفتر فروش بلیط در سطح شهرهای آبادان و خرمشهر کار ثبت نام از متقاضیان سفر را انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: در طرح نوروزی که از ۲۵ اسفندماه جاری آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ۹۴ ادامه خواهد داشت، با تشکیل گروه‌های نظارت و بازرسی، نحوه عملکرد شرکت‌های مسافرتی در راستای ارائه خدمات به شهروندان و همچنین رسیدگی به شکایات مسافران انجام می‌شود.

امانی با اشاره به استقرار ستاد مرکزی حمل  و نقل در میدان طیب نبش کوچه سیاحی، یادآور شد: شهروندان و مسافران در صورت لزوم می‌توانند با شماره تلفن‌های ۵۳۲۶۳۸۳۸ و ۵۳۲۶۳۴۳۴ و یا تلفن همراه ۰۹۱۶۱۳۱۱۰۲۴ رئیس ستاد تماس بگیرند.

رئیس اتحادیه شرکت‌های مسافربری جنوب غرب خوزستان با اشاره به فعالیت چهار ستاد فرعی در این زمینه افزود: ستادهای فرعی شامل پایانه برون استانی واقع در مسیر آبادان ـ اهواز، پایانه هجرت شماره دو در خرمشهر، شادگان و اروندکنار است.

مرجع / فـارس