تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۵:۱۸
کد مطلب : 88389

تصادف جرثقیل با ۸ خودرو در خیابان دولت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از برخورد یک دستگاه خودروی جرثقیل با ۸ خودروی دیگر در خیابان دولت تقاطع کاوه خبر داد.

 جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران،‌ درباره تصادف خودروی سنگین اظهار داشت:‌در ساعت ۱:۲۴ بامداد امروز برخورد چند دستگاه خودرو در خیابان دولت، تقاطع کاوه به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در بلوار کاوه به سمت دولت به دلیل نامشخصی جرثقیل سنگین از مسیر اصلی خود منحرف و با چندین دستگاه خودرو برخورد می‌کند و خودروها را کشانده و با جرثقیلی دیگری برخورد کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران یادآور شد: در این حادثه ۷ دستگاه خودروی سواری یک موتورسیکلت و یک خودروی جرثقیل سبک دچار حادثه شدند و در کل ۹ خودرو در این حادثه دخیل بودند.

ملکی گفت: در این حادثه ۸ نفر در داخل خودروها محبوس بودند و بیشتر خودروها متلاشی شده بودند. آتش‌نشان‌ها همزمان مشغول عملیات شده و قطعات خودرو را برش داده و تمامی افراد گرفتار شده را خارج کردند که سه نفر آنها به صورت سرپایی مداوا شده و ۵ نفر دیگر که ۲ خانم و ۳ آقا بودند به مراکز درمانی منتقل شدند.

ملکی افزود: جرثقیل سنگین در این حادثه به حاشیه خیابان منتقل شد و محل برای تردد خودروها ایمن‌سازی شد. در نهایت در ساعت ۱۳:۱۲ عملیات این حادثه به اتمام رسید.

منبع: فارس