تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۳:۵۶
کد مطلب : 38216

تصادف خونین مینی‌بوس با تانکر سوخت

دراثر یک تصادف بین مینی‌بوس و تانکر عراقی در کوهدشت پنج نفر کشته و ۱۷ نفر دیگر مجروح شدند.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت گفت: در پی یک تصادف خونین در محور کوهدشت ـ درب گنبد پنج نفر کشته و ۱۷ زخمی شدند.

احمد امرای افزود: تمام نیروهای بیمارستان کوهدشت برای مداوای مصدومان بسیج شدند و حال تعدادی از آنها وخیم است.

امرای اظهار داشت: به محض اطلاع از این خبر سریع از طریق ۱۱۵ اقدام کرده و در محل تصادف حاضر و با همکاری سایر ارگان‌ها ۱۷ نفر زخمی را به بیمارستان انتقال داده‌اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت گفت: اورژانس بیمارستان نیز بسیار سریع و در حالتی برق آسا کار کرده‌اند و همگی در لحظه و به موقع در محل کار جهت رسیدگی به بیماران تصادفی حاضر و اقدامات لازم را انجام داده‌اند.

امرای خاطر نشان کرد: کارهای ویزیت و سی.تی.اسکن را انجام داده‌ایم و چهار نفر از همشهریان که حال‌شان وخیم بوده به مرکز استان اعزام کرده‌اند، شاید در خرم‌آباد با امکانات بیشتر به این عزیزان رسیدگی شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت ادامه داد: در حال رسیدگی به ۱۳ نفر باقی مانده هستیم و امیدواریم که رو به بهبودی بروند.

در ادامه فرمانده نیروی انتظامی کوهدشت در این خصوص به خبرنگار فارس گفت: در برخورد یک مینی‌بوس با یک تانکر عراقی این تصادف رخ داده که متاسفانه پنج نفر از همشهریان در دم جان باختند که یکی از آنها کودک سه ساله است و ۱۷ نفر دیگر مجروح شدند.

محمد صادق رستمی ادامه داد: کارهای که نیاز بوده جهت رسیدگی به مجروحان و کشته شدگان با حضور یگان‌های امدادی بلافاصله انجام گرفته و کروکی نیز کشیده شده و مجروحان به بیمارستان کوهدشت انتقال داده شده‌اند.

منبع: فارس