تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۱۹:۳۳
کد مطلب : 87770

تصادف زنجیره‌ای ۸ خودروسواری در قزوین

لحظاتی پیش در محور الوند-قزوین هشت خودرو سواری به طور زنجیره‌ای با یکدیگر برخورد کردند که این تصادف خوشبختانه تلفات جانی و کشته در پی نداشت.

 لحظاتی پیش در محور الوند-قزوین هشت خودرو سواری به صورت زنجیره‌ای با یکدیگر برخورد کرده و تصادف بسیار سنگینی به وقوع پیوست که خوشبختانه تلفات جانی و کشته در پی نداشت.تصادف زنجیره‌ای هشت خودرو سواری در محور الوند-قزوین بیش از ۷ مصدوم بر جای گذاشت که ۵ نفر از مصدومان به بیمارستان منتقل شده و بقیه مصدومان نیز به طور سرپایی در صحنه تصادف توسط ماموران اورژانس و امداد و نجات هلال احمر تحت درمان قرار گرفتند.

مهدی حسینی راننده سواری پراید در تصادف محور الوند-قزوین گفت: بارش شدید باران سبب لغزندگی و کندی حرکت ماشین‌های در حال تردد از محور الوند-قزوین شده بود.

وی افزود: راننده خودرو سواری پژو که با سرعت بسیار بالا در حال رانندگی در محور الوند-قزوین بود به یک‌باره ترمز کرده و کنترل ماشین‌ها از دست رانندگان خارج شد و هشت خودرو با یکدیگر برخورد کردند که خوشبختانه تلفات جانی نداشت ولی تلفات مالی بسیار سنگینی برای خودروها برجای گذاشت.

مامور راهنمایی و رانندگی حاضر در صحنه تصادف گفت: سرعت غیرمجاز خودرو سواری پژو، لغزندگی جاده و ترمز ناگهانی راننده سواری پژو از جمله عوامل بروز این تصادف بوده است که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت.

وی با اشاره به اهمیت رعایت اصول راهنمایی و رانندگی به ویژه در روزهای بارانی بیان کرد: رانندگان باید همواره اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت و با سرعت مطمئنه حرکت کنند که اهمیت این امر در روزهای بارانی دوچندان می‌شود چرا که جاده‌ها لغزنده و تردد خودروها با کندی مواجه است.

مامور اورژانس حاضر در صحنه تصادف گفت: تصادف سنگینی به وقوع پیوسته است که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت و در پی اقدام سریع اوژانس، ماموران اورژانس در صحنه تصادف حاضر شدند.

وی افزود: ۵ نفر از مصدومان برای درمان‌ تکمیلی به بیمارستان منتقل شدند و چند تن از مصدومان نیز به طور سرپایی در صحنه تصادف تحت درمان قرار گرفتند که در مجموع حال همه سرنشینان خوب است.

منبع: تسنیم