تاریخ انتشار خبر: ۷ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۱:۵۶
کد مطلب : 51530

تصادف مرگبار شاسی‌بلندها در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ دو جوان درپی برخورد دو خودروی شاسی بلند با یکدیگر خبر داد.

 سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، گفت: در ساعت ۵۹ دقیقه بامداد امروز حادثه برخورد دو خودرو در مسیر شمال به جنوب بزرگراه چمران،‌ زیر پل یادگار امام به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۸۸ به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه افزود: پس از حضور آتشنشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه سواری لکسوز با یک دستگاه اسپرتیج به شدت برخورد کرده به طوریکه دو سرنشین خودروی اسپرتیج محبوس شده‌اند.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشا‌نان با تجهیزات مخصوص قطعات خودرو را برش دادند، گفت: سپس آقا و خانم جوانی را که بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن داشتند خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که آنان پس از بررسی علائم حیاتی مرگ آنان را تائید و اعلام کردند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران راننده خودروی لکسوز که حدود ۲۰۰ متر جلوتر از خودروی دیگر متوقف شده بود،‌ صدمه‌ای ندیده بود.

ملکی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد، گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت ۲:۰۴ بامداد به عملیات خود خاتمه دادند.

منبع: ایسنا