تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۵:۱۲
کد مطلب : 52944

تصاویر/ سرنوشت دختری که آرزو داشت مانکن شود!

“توریا پیت” دختر زیباروی استرالیایی در سن ۲۳ سالگی آروزهای زیادی داشت. او علاوه بر کار در یک شرکت مهندسی, فعالیت های خود را به عنوان یک مانکن نیز شروع کرده بود اما سرنوشت برای او پایان تلخی را رقم زده بود!

سیمرغ : “توریا پیت” دختر زیباروی استرالیایی در سن ۲۳ سالگی آروزهای زیادی داشت. او علاوه بر کار در یک شرکت مهندسی, فعالیت های خود را به عنوان یک مانکن نیز شروع کرده بود اما سرنوشت برای او پایان تلخی را رقم زده بود!

سرنوشت تلخ دختر زیبایی که آرزو داشت مانکن شود! +تصاویر

“توریا پیت” در سال ۲۰۱۱ در یک مسابقه دو ماراتن ۱۰۰ کیلومتری شرکت می کند اما در هنگام طی کردن بخشی از مسیر بخاطر نشت گاز در بخشی از مسیر مسابقه, انفجار مهیبی رخ می دهد و تعدادی از شرکت کنندگان دچار سوختگی می شوند که این دختر نیز جز این افراد بود. در بین افراد آسیب دیده وضعیت جسمانی توریا بدتر از بقیه بود چرا که بیش از ۶۰ درصد بدنش دچار سوختگی شدید شده بود و همین امر موجب شد که انگشتان دست راستش را از دست بدهد!

سرنوشت تلخ دختر زیبایی که آرزو داشت مانکن شود! +تصاویر

سرنوشت تلخ دختر زیبایی که آرزو داشت مانکن شود! +تصاویر

این دختر بخت برگشته پس از این حادثه به مدت ۵ ماه در بیمارستان بستری بود و عمل های متعددی برروی او انجام گرفت تا بتواند ظاهر مناسب تری پیدا و در اجتماع حضور پیدا کند. دولت استرالیا بخاطر وقوع این حادثه مبغلی در حدود ۴۵۰ هزار دلار به وی به عنوان غرامت پرداخت کرد.