تاریخ انتشار خبر: ۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۷:۰۴
کد مطلب : 51798

تصمیمات جدید درباره پرداخت وام ازدواج

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با اعلام تصمیمات جدید درباره پرداخت وام ازدواج، گفت: اولویت پرداخت با وام ۳ میلیون تومانی است نه ۵ میلیون تومانی.

 اصغر میرمحمد صادقی درباره توقف پرداخت تسهیلات ۵ میلیون تومانی ازدواج گفت: بانک‌ها برای تسریع در امور مربوط به متقاضیان تسهیلات ازدواج و پرداخت و یا عدم پرداخت وام۵ میلیون تومانی خود باید تصمیم گیری کنند.
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اولویت پرداخت تسهیلات ازدواج با وام ۳ میلیون تومانی است نه ۵ میلیون تومانی اظهارداشت: این تصمیم برای تسریع در پرداخت تسهیلات ازدواج اتخاذ شده است.
میرمحمد صادقی با بیان اینکه اگر بانک ها مازاد منابع قرض الحسنه دارند می توانند تسهیلات ۵ میلیون تومانی پرداخت کنند گفت: کل تسهیلات پرداختی ازدواج طی ۷ ماه اول سال های گذشته ۴۵۰ تا ۵۰۰ هزار فقره بوده که این رقم در هفت ماهه ابتدای سال جاری به ۷۳۰ هزار فقره افزایش یافته است.
وی اظهار امیدواری کرد که با تسریع در پرداخت تسهیلات ازدواج دیگر هیچ متقاضی تسهیلات مربوط به سال ۹۲ به بعد در سامانه ازدواج باقی نمانده باشد. متقاضیانی که باید برای دریافت تسهیلات به شعب بانک ها مراجعه کنند در صورتی که دو ماه بعد از زمان مقرر اقدامی در این زمینه انجام ندهند، خود به خود نام آنها از سامانه تسهیلات ازدواج حذف می شود.
منبع: مهر
انتهای پیام