تاریخ انتشار خبر: ۲ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۷:۱۷:۴۹
کد مطلب : 97059
نماینده مردم دزفول :

تصویب طرح “الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای” صدای ملت بود/مردم، نظارت مجلس بر مذاکرات را می خواهند

عباس پاپی زاده اظهار داشت:تصویب “الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای” صدای ملت بود این خواست مردم است که مجلس در بحث هسته ای به کار دولت نظارت داشته باشد.

عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در خصوص طرح “الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای” اظهار داشت:بحث مذاکرات هسته ای از آنجا که یکی از موضوعات مهم در کشور است لازم است در این زمینه دولت بعد از اتمام مذاکرات،آنچه را که می خواهد بپذیرد به مجلس ارائه کند تا نمایندگان مردم آن موضوعان را بررسی کنند.

وی ادامه داد:دغدغه هایی که مجلس دارد دغدغه هایی است که این روزها مردم دارند اگر در طول مذاکرات به صورت تدریجی اطلاعات دقیق به مجلس منتقل شود نمایندگان این اطلاعات را با خطوط قرمزی که رهبر انقلاب تعیین کرده اند چک خواهند کرد.
عباس پاپی زاده گفت:مجلس به خطوط قرمزی که برای مذاکرات هسته ای مشخص شده،پایبند است برای همین طرح “الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای” با رای بی سابقه ای در  مجلس تصویب شد.
وی ادامه داد:این طرح را در این راستا می بینیم که لازم است مجلس در کنار تیم مذاکره کننده باشد تا دولت را برای تامین منافع جمهوری اسلامی کمک کند ما به هیچ وجه از فرمایشات رهبر معظم انقلاب کوتاه نخواهیم آمد
نماینده مردم دزفول تصریح کرد:در صحبت ها و برخوردهای ۵+۱ و امریکایی ها تناقضات زیادی وجود دارد تا امروز هیچ صدای واحدی از امریکا شنیده نمی شود تصویب “الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای” پاسخی به اقدامات کنگره و سنای امریکاست.
وی افزود:تصویب “الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای” صدای ملت بود این خواست مردم است که مجلس در بحث هسته ای به کار دولت نظارت داشته باشد.