تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۷:۳۴
کد مطلب : 39981
فرماندار ویژه آبادان :

تعامل ما با رسانه های محلی آبادان سبب آبادانی بیشتر شهر خواهد شد/شعار من ˝زنده باد مخالف من˝است

عزیزاله شهبازی اظهار داشت:با رسانه های آبادان مانوس و رفیق هستم وشعار من همان شعار دولت اقای روحانی ˝زنده باد مخالف من˝ می باشد.

 

به گزارش عصر آبادان : عزیزاله شهبازی فرمانداری آبادان در گفتگو با رهیاب در خصوص تعامل با رسانه های محلی آبادان گفت: با رسانه های آبادان مانوس و رفیق هستم وشعار من همان شعار دولت اقای روحانی “زنده باد مخالف من” می باشد.

وی افزود:از رسانه ها تقاضا داریم اخلاق حرفه ایی و منافع ملی رعایت کنند چون خیلی برای ما مهم است و الا هر چه دوست دارند بنویسند.

فرمانداری آبادان  تصریح کرد:از رسانه های مجیزگو که برای مسئولین مدیحه سرایی می کنند خوشم نمی آید و رابطه خوبی با آنها ندارم.

وی گفت:اهل رسانه  نباید گاف ها و خطاها را بزرگ کنند بلکه تذکر بدهند چون هدف آگاهی بخشی است.

شهبازی تصریح کرد: از هیچ رسانه ایی شکایت نمی کنیم مگر مواردی که مرتبط به امنیت ملی باشد و منافع ملی را به خطر بیاندازد یا به آزادی دیگران لطمه وارد شود که دادستان خودش برخورد می کند والا بنای ما تعامل  و همگرایی با رسانه هاست.

 وی گفت:تعامل ما با رسانه های محلی آبادان سبب آبادانی بیشتر شهر خواهد شد امروز هم حضور آبادانی ها در فضای مجازی از تمام شهرستان های استان بیشتر است و الحمدلله رسانه های پرسشگری داریم که ارتباط نزدیکی با آنها دارم.

  1. ...... می‌گه:

    بگو ترس نه تعامل. ..

  2. ایدا می‌گه:

    منم یک خبرنگار هستم و از طرفدارای آقای فرماندار واقعا انسان با فهم و درکی هستند و از اینکه فرماندار شهرمان هستند خوشحالیم

  3. ناشناس می‌گه:

    Khoda ro shokr ke farmandare BA Sho’oori darim