تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۶:۵۳
کد مطلب : 27907

تعداد کارگران خارجی در ایران

بروجردی خطاب به کارگران لرستانی بیان داشت: کارکردن عیب نیست بلکه کار نکردن عیب است، چرا ما باید اجازه دهیم بیش از دو میلیون کارگر خارجی در ایران کار کنند.

به گزارش مهر، علاء الدین بروجردی ظهر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان اظهار داشت: امروز با یک جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ملت و کشورمان مواجه هستیم.

وی بیان داشت: جنگ تحمیلی عراق با ایران به نوعی جنگ آمریکا، اروپا و جماهیر شوروی علیه ایران نیز بود و ما در دوران هشت سال دفاع مقدس در برابر همه قدرت های جهانی ایستادیم.

بروجردی عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس همه ملت درگیر دفاع بودند از پیرزنی که برای رزمندگان نان می پخت تا رزمنده ای که در خط مقدم جبهه از میهن دفاع می کرد و این موضوع به معنی عزم ملی مردم ایران است.

بروجردی خطاب به آمریکایی ها: هیهات که ملت ایران تربیت شده مکتب امام حسین(ع) و عاشوراییان است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز بعد از گذشت بیست و چند سال از جنگ تحمیلی ملت ایران بار دیگر درگیر یک جنگ اقتصادی از ناحیه آمریکا و دیگر ابرقدرتهای دنیا قرار گرفته است.

وی افزود: آمریکاییها در این مبارزه اقتصادی آنقدر جدی هستند که اگر شرکتی از دیگر کشورها با ایران همکاری کند در لیست سیاه آنها قرا خواهد گرفت و تحریم می شوند.

بروجردی گفت: آمریکا در راه جنگ اراده ها قدم نهاده است ولی هیهات که این ملت تربیت شده مکتب امام حسین(ع) و عاشوراییان هستند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در برابر این هجمه گسترده قد خم نمی کنیم و در برابر کسانیکه می خواهند اراده ما را بشکنند می ایستیم و این عزم ملی مردم ایران را می رساند.

چرا باید اجازه دهیم بیش از دو میلیون کارگر خارجی در ایران کار کنند

بروجردی خطاب به کارگران لرستانی بیان داشت: کارکردن عیب نیست بلکه کار نکردن عیب است، چرا ما باید اجازه دهیم بیش از دو میلیون کارگر خارجی در ایران کار کنند.

وی یادآور شد: در کنار تقویت فرهنگ اسلامی و مقابله با شبیخون و ناتوی فرهنگی علیه ملت ما در جنگ اقتصادی حتما می توانیم با تکیه بر توانمندی های ملی در این جنگ اقتصادی پیروز شویم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران بیشترین میزان انرژی را به عنوان محور اساسی ثروت و توسعه در اختیار دارد، گفت: مدیریت جهادی و عزم ملی با دستان توانمند کارگران و مدیران کوشا به تخقق می پیوندد.

ایران در موقعیت یک قهرمان با ابرقدرتهای دنیا نرمش قهرمانانه انجام می دهد

وی اظهار داشت: آمریکایی ها ۱۰ سال پیش گفتند که ما اجازه ساخت دو دستگاه سانتریفیوژ را هم به ایران نمی دهیم ولی امروزه ما با توکل بر خدا و همت جوانان و اراده مردم در بحث انرژی هسته ای دارای ۱۹ هزار دستگاه سانتریفیوژ هستیم.

بروجردی افزود: امروز ایران در موقعیت یک قهرمان با ابرقدرتهای دنیا نرمش قهرمانانه انجام می دهد و این به دلیل منطق قوی ملت ایران است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ما از تیم مذاکره کننده به شرط ایستادگی و عدم تمکین در برابر زیاده خواهی های آمریکا حمایت می کنند.

وی ادامه داد: ما بیش از سه دهه در همه عرصه ها پیشتاز بوده و هستیم به طوریکه در نانو تکنولوژی جز هشت کشور برتر دنیا از مجموع ۶۰ کشور مدعی هستیم.

بروجردی عنوان کرد: ما خیلی از موفقیت هایمان را در دوران تحریم به دست آوردیم و به سخن پیامبر که فرمودند اگر دانش در کُرات دیگر باشد مردان یا زنانی از ایران زمین بدان دست پیدا خواهند کرد توانستیم جامه عمل بپوشانیم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: جمهوری اسلامی ایران با مدیریت هوشمندانه ولایت فقیه کلام هزار و ۴۰۰ سال پیش را به نمایش گذاشت و محقق ساخت.

انتهای پیام/