تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۱:۴۷
کد مطلب : 40307

تغییر سرمربی پرسپولیس جدی است؟

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تأکید کرد که او و همکارانش تصمیمی برای برکناری رحیمی ندارند.

تغییر سرمربی پرسپولیس جدی است؟

به گزارش عصر آبادان , حمیدرضا سیاسی در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد انتشار خبری مبنی بر اینکه قرار است بهروز منتقمی به‌جای رحیمی مدیرعامل پرسپولیس شود، گفت: اصلاً قصد مصاحبه نداشتم و نمی‌خواستم حرفی بزنم اما با توجه به حساسیت این موضوع تصمیم گرفتم اظهار نظر کنم. باید بگویم هیچ تصمیمی مبنی بر تغییر مدیرعامل نداریم و این حرف‌ها کذب محض است.

وی ادامه داد: هیئت مدیره از مدیرعامل و سرمربی با قدرت حمایت می‌کند و با کمک هم این نتایج را عوض می‌کنیم، فقط در این شرایط هواداران باید هوشیار باشند تا از بحران عبور کنیم. نباید آرامش تیم به هم بخورد تا رقبا از این فرصت استفاده کنند. اگر بتوانیم انسجام خود را حفظ کنیم می‌توانیم رو به جلو حرکت کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: باز هم تأکید می‌کنم که هیچ تغییری در شرف وقوع نیست و هیچ برنامه‌ای هم برای این کار نداریم.

سیاسی درباره شکست پرسپولیس مقابل ملوان هم عنوان کرد: تازه شروع فصل است و شکست مقابل ملوان هیچ چیزی از ارزش پرسپولیس کم نمی‌کند، همه با هم می‌توانیم از این وضعیت عبور کنیم. ان‌شاءالله در آینده نزدیک با تشخیص علی دایی و با خرید چند بازیکن خوب می‌توانیم ضعف‌های‌مان را پوشش دهیم.

وی در پایان گفت: ترجیح می‌دهم فعلاً دیگر حرفی نزنم و الآن هم به‌خاطر حساسیت موضوع خواستم توضیحاتی را ارائه بدهم.

منتقمی: قرار نیست مدیرعامل پرسپولیس شوم

همچنین, بهروز منتقمی در گفت‌وگو با تسنیم‌، در مورد انتشار خبری مبنی بر اینکه قرار است به جای رحیمی مدیرعامل پرسپولیس شود، گفت: نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا می‌آید؟! در این مورد نه حرفی زده شده و نه اتفاق خاصی رخ داده است. رحیمی از دوستان خوب من است و تلاش می‌کند پرسپولیس موفق باشد. من هم در حد وظایفم به او کمک می‌کنم.

وی ادامه داد: نه حکمی آمده و نه اتفاق خاصی رخ داده است. من قائم مقام باشگاه پرسپولیس هستم و تمام هدفم این است تا به رحیمی، دوست خوبم کمک کنم.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که این شایعات از کجا نشأت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: این سؤال را باید از رسانه‌ها پرسید که چنین اخباری را منتشر می‌کنند، البته اشکالی ندارد و دوستان لطف می‌کنند و به ما محبت دارند!