تاریخ انتشار خبر: ۲ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۲۳:۴۳:۱۶
کد مطلب : 123162

تغییر قیمت ۱۷ محصول سایپا +جزئیات

در جدیدترین مصوبه گروه خودروسازی سایپا، قیمت ۱۷ محصول این شرکت خودروساز تغییر کرد و قیمت تیبا SX با افزایش ۷۵۶ هزار تومانی و وانت پراید با افزایش ۶۱۶ هزار تومانی همراه شد.

در جدیدترین مصوبه و ابلاغیه گروه خودروسازی سایپا به نمایندگی‌های فروش این گروه خودروسازی، قیمت تیبا مدل SX با افزایش ۷۵۶ هزار تومانی به ۲۴ میلیون و ۸۵۶ هزار تومان رسید.

همچنین قیمت سایپا ۱۵۱ مدل SE با رشد ۶۱۶ هزار تومانی، معادل ۱۸ میلیون و ۶۹۶ هزار تومان تعیین شد.

همچنین قیمت تیبا ۲ مدل SX و EX معادل ۲۷ میلیون و ۳۴۶ هزار تومان تعیین شد.

در مورد ساینا مدل EX نیز باید به تعیین قیمت ۲۷ میلیون و ۷۷۶ هزار تومانی این خودرو اشاره کنیم.

بر این اساس قیمت سایپا ۱۳۱ مدل SE با موتور جدید M13 معادل ۲۰ میلیون و ۶۹۶ هزار تومان تعیین شده است و قیمت سایپا ۱۳۲ مدل SE با موتور جدید ۲۰ میلیون و ۵۹۶ هزار تومان، سایپا ۱۱۱ مدل SE با موتور جدید ۲۰ میلیون و ۹۲۶ هزار تومان و سایپا ۱۴۱ مدل SE معادل ۱۹ میلیون و ۴۹۶ هزار تومان تعیین شده است.

در قیمت‌گذاری جدید محصولات سایپا، قیمت سراتو با گیربکس اتوماتیک ۹۰ میلیون و ۹۶۶ هزار تومان و سراتو با گیربکس دستی ۷۵ میلیون و ۸۲۶ هزار تومان تعیین شده است.

در قیمت‌گذاری جدید محصولات سایپا، قیمت برلیانس H230 دنده‌ای معادل ۳۸ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و نوع دنده اتوماتیک این خودرو معادل ۴۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت برلیانس H220 اتومات ۴۴ معادل و ۴۰۰ هزار تومان و نوع دنده‌ای این خودرو ۳۸ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان تعیین شده است.

در مورد چانگان CS35 نیز باید به تعیین قیمت ۶۴ میلیون تومانی این خودرو اشاره کنیم.

سایپا قیمت آریو ۱۵۰۰ cc با گیربکس دستی را ۴۶ میلیون و ۵۱۶ هزار تومان و آریو ۱۶۰۰ cc با گیربکس اتومات را ۵۴ میلیون و ۶۳۶ هزار تومان تعیین کرده است.

قیمت‌های جدید بر روی محصولات سایپا اعمال شده است.

تغییر قیمت ۱۷ محصول سایپا +جزئیات
تغییر قیمت ۱۷ محصول سایپا +جزئیات

منبع: فارس