تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۵:۵۵
کد مطلب : 25632

تغییر کتاب های دو پایه در سال تحصیلی آینده

وزیر آموزش و پرورش از تغییر کتاب های دو پایه در سال تحصیلی آینده خبر داد.

به گزارش  دانا علی اصغر فانی در حاشیه مراسم بزرگداشت روز زن در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: کتاب های پایه چهارم و هشتم برای سال تحصیلی آینده دارای تغییرات کلی خواهد بود. وی افزود: بسیاری از کتاب‌های سال تحصیلی آینده از چاپ خارج شده و در انبارها قرار گرفته و با برنامه ریزی صورت گرفته است امسال هیچگونه مشکلی برای توزیع کتاب‌های درسی در سراسر کشور نخواهیم داشت.وی به مشکلات ویرایشی کتاب های درسی در سال تحصیلی جاری اشاره و اضافه کرد: جلسه‌ای را با فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی داشتیم و مقرر شد دستورالعمل ویرایش فرهنگستان برای کتاب های درسی اجرا شود تا ایرادات کتاب های درسی کمتر از گذشته باشد.
تمدید اعتبار کارت بیمه طلایی فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش از تمدید اعتبار کارت بیمه طلایی فرهنگیان تا پایان اردیبهشت خبر داد.

علی اصغر فانی در حاشیه مراسم بزرگداشت روز زن گفت: اسفند سال گذشته با مسئولان بیمه ایران جلسه‌ای داشتیم و تفاهم نامه‌ای به امضا رسید و تا نهایی شدن این تفاهم نامه قرار شد که بیمه قبلی تا پایان اردیبهشت تمدید شود.

وی افزود: تغییراتی در بیمه طلایی فرهنگیان داده شده است که پس از نهایی شدن آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد.وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: حق بیمه‌ای که بابت بیمه طلایی از حساب معلمان کسر شده است به حساب آنان واریز می‌شود.

انتهای پیام/