تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۱۲:۳۹
کد مطلب : 90799

تفاهم‌نامه همکاری میان منطقه آزاد اروند و فدراسیون تیراندازی منعقد می‌شود

منطقه آزاد اروند با فدراسیون تیراندازی، جهت همکاری​های بیشتر و کمک به رشد این رشته در خوزستان و شهرستان آبادان، تفاهم​نامه‌ای منعقد خواهد کرد.

سیدسالار محمدنیا، رییس هیات تیراندازی استان اظهار کرد: این تفاهم​نامه قرار است سوم خردادماه هم‌زمان با سالروز فتح خرمشهر با حضور مسوولان ارشد منطقه آزاد اروند، رییس فدراسیون و خود من در محل فدراسیون بسته شود.

وی بیان‌کرد: انعقاد این تفاهم​نامه جهت همکاری، سرمایه​گذاری و کمک به رشد تیراندازی در استان و شهرستان آبادان است که این اقدام با پیگیری​های هیات استان و مسوولان شهرستان آبادان از جمله امام‌جمعه و هیات آن شهرستان بوده است.

رییس هیات تیراندازی خوزستان گفت: طی این همکاری قرار است یک سالن ۴۰ خطه تیراندازی در آبادان احداث شود که با راه​اندازی این سالن می​توانیم میزبان مسابقات کشوری و اردوهای تیم‌ملی باشیم.

وی افزود: پیش از این، کشور عراق جهت برگزاری اردوی تیم‌ملی‌شان در خوزستان به ما پیشنهاد داده بود اما به دلیل فراهم نبودن شرایط و امکانات لازم، این اردو در این‌جا برگزار نشد ولی با راه​اندازی این سالن می​توانیم میزبان چنین اردوهایی باشیم. راه​اندازی این سالن به پیشرفت هر چه بیشتر این رشته در استان کمک می​کند.