تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۳:۵۲
کد مطلب : 54287
در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال کشور

تقابل پتروشیمی‌ها در ماهشهر/ مبارزه نفت و فولاد در آبادان

در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال کشور پتروشیمی بندر امام و صنایع پتروشیمی ماهشهر به مصاف هم می‌روند و پالایش نفت آبادان نیز از فولاد هفت الماس قزوین پذیرایی می‌کند.

خبرگزاری فارس: تقابل پتروشیمی‌ها در ماهشهر/ مبارزه نفت و فولاد در آبادان

به گزارش  عصر آبادان ، هفته سوم لیگ برتر بسکتبال کشور ظهر امروز پیگیری می‌شود که در این هفته پتروشیمی بندر امام و صنایع پتروشیمی ماهشهر برگزار کننده شهرآورد بسکتبال استان خواهند بود.

تیم پتروشیمی بندر امام پس از برد قاطع در برابر ثامن مشهد امروز به مصاف تیم صنایعی می‌رود که با بحران مالی دست و پنجه نرم می‌کند و حتی توانایی تأمین لباس ورزشی خود را نیز نداشته است.

بندر امامی‌ها که قهرمانی دو دوره پیاپی این رقابت‌ها را یدک می‌کشند امسال نیز عزم خود را برای رسیدن به سومین قهرمانی جذب کرده و خریدهای خوبی نیز انجام داده‌اند.

مهران حاتمی که اندیشه رسیدن به سومین جام قهرمانی پیاپی این مسابقات را در سر می‌پروراند با به دام انداختن شاه ماهی بسکتبال کشور یعنی صمد نیکخواه‌بهرامی و همچنین حفظ بازیکنان ارزنده‌ای همچون حامد آفاق، حامد سهراب‌نژاد، عرفان نساج‌پور، بهنام یخچالی و … امروز کار چندان سختی در مقابل صنایع پتروشیمی بحران‌زده نخواهد داشت.

ماهشهری‌ها نیز که امسال با بی‌مهری صنایع پتروشیمی مواجه شده و با بحران شدید مالی دست و پنجه نرم می‌کنند حتی لباس ورزشی مناسبی نیز برای انجام دیدار امروز ندارند و تنها به وعده مسئولان این شهرستان برای تأمین هزینه‌های جاری خود دل بسته‌اند.

صنایع پتروشیمی ماهشهر که دو بازی گذشته خود را با شکستی سنگین واگذار کرده امروز کار بسیار سختی در برابر مدعی قهرمانی خواهد داشت.

این مسابقه از ساعت ۱۵ و ۳۰ در سالن اندیشه شهرک بعثت آغاز و به صورت زنده از شبکه استانی سیمای خوزستان و شبکه تماشا پخش خواهد شد.

تیم پالایش نفت آبادان نیز پس برد دلچسب هفته پیش خود در برابر پمینای اصفهان، از ساعت ۱۶ امروز در خانه از تیم فولاد هفت الماس قزوین پذیرایی می‌کند.

یاران هماد سامری در بازی امروز تمام تلاش خود را برای دومین برد خود به کار خواهند بست و در این راه از حضور و تشویق‌های بی‌امان هواداران مشتاق آبادانی به خوبی بهره خواهند برد.

لیگ برتر بسکتبال امسال کشور با حضور ۹ تیم در حال پیگیری است که استان خوزستان با داشتن سه نماینده در این دوره از رقابت‌ها بیشترین سهم را دارد.

منبع: فارس