تاریخ انتشار خبر: ۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۷:۰۱:۰۴
کد مطلب : 91085
به بهانه ارتحال حاج محمد شاطری؛

تقدیر حاج قاسم از پدر شهید شاطری+عکس

پدر سردار شهید شاطری که به همراه سه فرزندش در دفاع مقدس نقش‌آفرینی کرده و در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور یافته بود پس از سال‌ها تحمل بیماری ریوی امروز در تهران دار فانی را وداع گفت.

، حاج محمد شاطری پدر سردار شهید حاج حسن شاطری صبح امروز در بیمارستانی در تهران دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهید خود پیوست.حاج محمد شاطری که خود نیز به همراه سه فرزندش در دفاع مقدس نقش‌آفرینی کرده و در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور یافته بود؛ پس از سال‌ها تحمل بیماری ریوی امروز در تهران از دنیا رفت.

مراسم تشییع پیکر مرحوم شاطری از ساعت ۱۷ روز شنبه دوم خردادماه امسال از مسجد زینبیه سمنان به سمت امامزاده یحیی ابن موسی‌الکاظم(ع) برگزار خواهد شد و این پدر شهید، در حوالی مزار فرزند شهید خود به خاک سپرده خواهد شد.

مراسم سومین روز درگذشت مرحوم شاطری قرار است تا از ساعت ۱۷ تا ۱۸ و ۳۰ دقیقه روز سوم خردادماه در حسینیه اعظم امامزاده یحیی(ع) سمنان برگزار شود.

همچنین مراسم هفتمین روز درگذشت این پدر شهید از ساعت ۱۷ تا ۱۸ و ۳۰ دقیقه روز پنج‌شنبه هفتم خردادماه در‌‌ همان مکان خبر داد.

شهید حاج حسن شاطری که پس از جنگ ۳۳ روزه لبنان برای بازسازی جنوب این کشور عازم لبنان شده بود؛ خدمات شایانی را همچون زمان حضورش در افغانستان برای مردم لبنان انجام داد.

وی در بهمن‌ ماه سال ۱۳۹۱ در هنگام بازگشت به بیروت از مسیر دمشق به دست جنایت‌کاران رژیم غاصب صهیونیستی به شهادت رسید و پیکر پاکش در آستان مقدس امامزاده یحیی ابن موسی الکاظم(ع) آرام گرفت.

در تصاویر، تقدیر حاج قاسم سلیمانی از پدر شهید شاطری دیده می شود.

منبع: ابنا