تاریخ انتشار خبر: ۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۰۰:۵۹:۴۸
کد مطلب : 70187
خبرنگار شوک رضایت داد/

تقدیر خبرنگار عصر آبادان از یک شاکی خصوصی

عصر آبادان: خبرنگار این پایگاه خبری با نوشتن مطلبی از یکی از چهار شاکی خود به دلیل اعلام رضایتش قدردانی کرد.

به گزارش عصر آبادان ،جواد نوروزی مدیر سابق و خبرنگار فعلی این پایگاه خبری در این باره نوشت:

چندی پیش و پس از درج مطالب انتقادی در این پایگاه خبری ، برخی از اعزه ای که این مطالب را علیه خود تلقی کردند دست به شکایت برده و از دستگاه قضایی خواستند به موضوع رسیدگی کند.

متاسفانه در این بین یکی از همکاران زحمتکش رسانه ای که سابقه نیکی در فعالیت های خبری دارد مورد انتقاد اینجانب قرار گرفت که عمده علت آن ، انتقال موارد خلاف واقعیت به عوامل این پایگاه خبری از جلسه روز خبرنگار در فرمانداری بود.

لذا بر پایه اطلاعات دریافتی از منبعی که در آن موقع مورد وثوق بود، مطلبی نگاشته شد که ساحت خبرنگار عزیز و دوست امروز ما جناب آقای رنجکش را مورد تعرض قرار داد.

لیکن با وجودی که حق پیگیری شکایت در مراحل مختلف دادگاه برای آقای رنکش عزیز وجود داشت ، وی در اقدامی جوانمردانه از ادامه شکایت خود صرف نظر و رضایت خود را روز گذشته کتباً تقدیم قاضی پرونده کرد.

به همین سبب لازم دانستم به پاس رفتار محبت آمیز این برادر ارزشمند ، طی مطلبی از ایشان تقدیر نموده و خوشبختی خود را از حضور وی در دایره دوستان خوبم ابراز نمایم.

گفتنی است علی (مهران) رنجکش برادر شهید و فرزند پدر و مادر جانبازی است که امروز در همان طریق خانواده و البته با روشی متفاوت یعنی خبرنگاری در حال خدمتگزاری به جامعه ایران عزیز اسلامی است.(عمده اخبار حوادثی که طی سالیان اخیر در محافل خبری آبادان منتشر شد محصول زحمات این خبرنگار سخت کوش است)

لازم به توضیح است همانطور که عرض شد ، این مطلب در راستای عمل به ” من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق” و به پاس یک اقدام حسنه از سوی یک همکار نوشته و منتشر شد و به هیچ وجه نافی حقوق دیگر شاکیان محترم برای پیگیری شکایت شان نیست.

والعاقبه للمتقین

جواد نوروزی- خبرنگار عصر آبادان

 

پایان مطلب/

 1. برادر کوچک می‌گه:

  داداش علی واقعا. مردی واقعا سزاوار تقدیر و تشکر. هستی انشاالله خداوند شما رو به اوروج اعلا برساند خیلی دوست دارم دادشم البته بگم به عزیزان این گذشت جناب رنجکش گوشه ای از لطف و انسان دوستی ایشان هست

 2. محمود تیلا می‌گه:

  علی جان آفرین بر تو و به همت بلندت که اینگونه جوانمردانه از حقت گذشتی…
  گفته اند “در عفو لذتی است که در انتقام نیست” این لذت وافر گوارای وجودت که بخشنده ای و رئوف و با این عمل انسانی ات به خیلی از دوستان کینه ای درس بزرگی دادی. در پناه ایزد منان موفق باشی.

 3. ناشناس می‌گه:

  مهران بچه مسجد طالقانی آبادان و از خانواده شهدا هستش

 4. احسان می‌گه:

  سلام مهران آفرین به توکه از شکایتت گذشت کردی درود بر شرفت

 5. احمد می‌گه:

  باسلام باروحیات که ما از حاج علی آقای رنجکش داشتیم مطمابودیم ایشون خیلی زودبه عصرآبادان که هم سو باخود اوقدم برمیدارند رضایت خواهد داد.درود برشرف علی رنجکش وپدربزرگوارشون جناب سروان مسلم رنجکش

 6. گمنام می‌گه:

  درود بر رنجکش. آفرین