تاریخ انتشار خبر: ۸ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۶:۱۷:۰۱
کد مطلب : 92356
وزیر آموزش و پرورش خبر داد

تلاش برای دادن مزایا به فرهنگیان مرزنشین خوزستان

وزیر آموزش و پرورش از تلاش برای دادن امتیاز ویژه و مزایا به فرهنگیان مرزنشین خوزستان خبر داد.

به گزارش عصر آبادان؛علی اکبر فانی پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم پرواز پرستوها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کتاب پرواز پرستوها کاری از فعالیت‌های فوق برنامه و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش است.

وی بر ضرورت تلاش آموزش و پرورش در حفظ ارزش‌های شهدا و ایثارگران تأکید کرد و ادامه داد: در کتاب‌های درسی و در مناسبت‌های مختلف این اسوه‌های ایثار معرفی می‌شوند و امیدواریم دانش‌آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف با این اسوه‌ها آشنا شده، بیاموزند و فرهنگ ایثار و شهادت در وجودشان نهادینه شود تا به عنوان والدین در آینده به فرزندان خود منتقل کنند.

*پیگیری مزایا برای بیمه مرزی معلمان

وزیر آموزش و پرورش در ادامه به بحث بیمه مرزی فرهنگیان اشاره کرد و متذکر شد: امروز در شورای عالی آموزش و پرورش با حضور استاندار خوزستان و اعضا شورا بحث بیمه تامین خانوار فرهنگیان نیز مطرح شد.

فانی در پایان بیان داشت: در این راستا از مدیر کل آموزش و پرورش خواستم تا برنامه‌های خاص خود را در مورد فرهنگیانی که در شرایط خاص فعالیت می‌کنند به ما ارائه کند تا ما نیز با انجام پیگیری‌های لازم از محل‌های ذیربط بتوانیم اقدامات خاصی را برای افرادی که نسبت به سایر همکاران اقدامات خاصی را انجام می‌دهند داشته باشیم.

 منبع: فارس