تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۰:۱۳:۵۵
کد مطلب : 21094
جزئیات یک جلسه خصوصی/

تلاش “فائزه” برای تصاحب مجلس آینده/ادعای مدیریت حصر توسط “آیت الله”

چندی پیش فائزه هاشمی در جمع اصلاح طلبان دماوند در جلسه ای محرمانه اظهار داشته که ما باید در انتخابات آینده طوری عمل کنیم که ۵۵ الی ۶۰ درصد مجلس را در اختیار بگیریم.

به گزارش عصر آبادان به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، چندی پیش فائزه هاشمی در جمع اصلاح طلبان دماوند در جلسه ای اظهار داشته که ما باید در انتخابات آینده طوری عمل کنیم که ۵۵ الی ۶۰ درصد مجلس را در اختیار بگیریم.

تلاش "فائزه" برای تصاحب مجلس آینده/ادعای مدیریت حصر توسط "آیت الله"

وی در ادامه عنوان کرده که باید جلوی دیکتاتوری احتمالی ناشی از  اکثریت ۸۰ درصد مجلس را بگیریم.

این اظهارات درحالی است که اخیراً خبرها حاکی از افزایش اختلافات اصلاح طلبان برای ورود به مجلس دارد؛ به طوری که عارف و برخی از اصلاح دیگر با یکدیگر به اختلاف خورده و حتی خاتمی هم برای حل این مشکل پادرمیانی کرده است.

فائزه هاشمی در ادامه سخنانش مدعی شده آقای رئیس جمهور تلاش‌های زیادی را برای رفع حصر انجام می‌دهد و این اقدامات ادامه دار هم خواهد بود و لذا در حال حاضر خانواده موسوی و کروبی با آنان هفته‌ای یک بار ملاقات دارند که این امر را پدرم مدیریت می‌کند.

این در حالی است که پیش از این نیز فائزه هاشمی و برخی اصلاح طلبان افراطی از این دست اظهارات برای ایجاد جوی در راستای رفع حصر سران فتنه داشته اند.

لازم به ذکر است که مسئولان قضایی سران فتنه ۸۸ را مجرم اعلام کرده و حصر خانگی کمترین مجازات ممکن برای این افراد است.

گفته می شود یکی از وعده های روحانی رفع حصر بود که درحال حاضر برخی از اصلاح‌طلبان برای تحقق این موضوع فشار زیادی را به دولت وارد می کنند.

انتهای پیام/