تاریخ انتشار خبر: ۳ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۵:۳۵
کد مطلب : 40971

تلاش مضحک ضدانقلاب برای تفرقه و تحریک افکار عمومی در خوزستان+عکس

این افراد معاند با جعل کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تحولات بین المللی و قرار دادن متنی غیرمرتبط درخصوص انتقال آب کارون در صفحه اول روزنامه کیهان با استفاده از نرم افزارفتوشاپ، به دنبال تحریک افکار عمومی برآمدند

روز2 روز1

 

 

به گزارش  عصر ابادان به نقل از رهیاب نیوز،در پی افزایش انتقادها در استان خوزستان از طرح انتقال آب کارون به مرکز کشور و پخش هدفمند کلیپی از خشکی زاینده رود در برنامه نود، طی روزهای گذشته  برخی عاملان سرویس های جاسوسی بیگانه در جهت خارج کردن مطالبات به حق مردم خوزستان از ریل قانونی و منطقی به صورت گسترده دست بکار شدند.

این افراد معاند با جعل کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تحولات بین المللی و قرار دادن متنی غیرمرتبط درخصوص انتقال آب کارون در صفحه اول روزنامه کیهان با استفاده از نرم افزارفتوشاپ، به دنبال تحریک افکار عمومی وتفرقه برآمدند که در ذیل این مطلب تصویر اصلی و جعلی صفحه اول این روزنامه ارائه می شود.

این اقدام ضدانقلاب به قدری مضحک بود که مبتدی ترین افراد نیز با نگاه اول از جهت محتوایی و فنی متوجه جعلی بودن تیترفوق می شوند.

در همین زمینه مهندس فلسفی سرپرست روزنامه کیهان در گفتگو با پایگاه خبری اهوازنیوز توضیح داد:اینکار توسط معاندین نظام صورت گرفته و هدفی جزایجاد تفرقه قومی و استانی و بهره برداری به نفع دشمنان ندارد.

 

کلمات کلیــدی : ,