تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۰:۱۰
کد مطلب : 59674
محرمانه ی عصر /

تلاش های مشکوک برای انتقال مدیریت باغ موزه دفاع مقدس از آبادان به تهران/ رایزنی برای تغییر ترکیب هیئت امنا

عصر آبادان: برخی در حال رایزنی برای تغییر ترکیب هیئت امنای باغ موزه دفاع مقدس آبادان و در نتیجه خروج دفتر مدیریت آن از این شهر هستند.

به گزارش عصر آبادان به نقل از یک منبع آگاه ؛ از مدت ها پیش ، تلاش های مرموزی برای تغییر سیستم مدیریتی باغ موزه دفاع مقدس آبادان و انتقال دفتر مدیریت آن به مرکز کشور یعنی تهران آغاز شده است.

این در حالی است که نیروهای مستعد و کارکشته ی زیادی در شهر آبادان برای سامان دادن به وضعیت این باغ موزه که بخش مهمی از هویت تاریخی ملت قهرمان ایران در آن نهفته است را دارند.

البته تمامیت خواهی مرکزنشینان برای در اختیار گرفتن رئوس تصمیم گیری در اغلب مسایل دیده شده و تقریباً در تصاحب بیشتر آنان نیز موفق بوده اند اما عجیب است که این بار با کدام توجیه می خواهند مدیریت باغ موزه ای که از ریز تا درشت آن مربوط به این آب و خاک و اثرات جنگ تحمیلی ۸ ساله است را معطوف به تصمیمات بالادستی از تهران کنند.

امیدواریم این خبر در اسرع وقت تکذیب شود و یا بانیان این اقدام عجیب از اقدام خود صرف نظر کنند چرا که مردم این خطه خاطره ی خوبی از خروج سرمایه های زمینی و زیرمینی به نفع مرکز نشینان ندارند و قضاوت های متفاوتی در این باره خواهند کرد.

  1. محسن می‌گه:

    من به خوب یا بدئ بود ن این قضیه کار ندارم فقط اینو مید ونم که قرارذ بود ه یک کار مشترک بین حفظ اثار و وزار ت نفت باشه که عمده مخارج نیزاز کیسه نفتی ها می باشد و لذ ا سمبه اونا قویتر است .در ثانی بومی بود ن ملاک نیست د اشتن کارایی باید مد نظر باشد . باید د ید طی این مد ت دو.ستان بومی چه کار قابل قبولی ارایه د اده اند .اشبزکه دو تا شد اش یا شور میبشود یا بی نمک.

  2. بنده ی خدا می‌گه:

    سلام،چرا حاشیه سازی می کنید ، این اقدام بخاطر … مدیران باغ موزه است ، چند ساله که حرف از ساخت این یاغ موزه دفاع مقدسه ؟؟؟؟؟؟
    کسانی که طی این مدت زیاد نتونستند کاری کنند ، همون یهتر که عوض بِشَن یا اگه قراره که بمونن سر مسئولیتشون جهادی کار کنند و هر چه یریعتر این پروژه رو به پایان برسونن ، من که برای همشون دعای خیر می کنم…