تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۷:۱۸
کد مطلب : 66656

تلویزیون‌های اندروید دار هم رسید/عکس

سونی از نسل جدیدی از تلویزیون های ۴K مجهز به پلتفورم اندروید رونمایی کرده که می تواند تحول عظیمی را در عرصه تلویزیون ها به وجود آورد.

مهر: سونی از تلویزیون جدیدی با نام   XBR X۹۰۰C رونمایی کرده که با دارا بودن پردازنده ۴K مدل X۱ محصول متفاوتی است. مدل جدید تلویزیون سونی با اندازه ای در حدود  ۴.۹ mm را می توان باریکترین تلویزیونی دانست که توسط این کمپانی ساخته شده است.

کمپانی سونی در خبری اعلام کرد که از این پس نسل جدیدی از تلویزیون های سونی و مجهز به پلتفورم های اندروید دار عرضه خواهند شد. اندازه و سایز این تلویزیون از ۴۳ تا ۷۵ اینچ است. به دلیل فناوری های به کار گرفته شده در این تلویزیون مانند  ۴K    Z۱  از وضوح تصویر، کیفیت و اندازه های برتری برخوردار هستند. تلویزیون های جدید از قابلیت هایی مانند وضوح تصویر ۳,۸۴۰*  ۲,۱۶۰ پیکسل،  دسترسی به بیش از ۱۳۰۰ فیلم، تماشای تصاویر Ultra High Definition از طریق فناوری هایی مانند  Netflix، Amazon Instant Video و Video Ultimate ۴ را فراهم می کند.

سونی اعلام کرده که تلویزیون ها برای ارتقاء کیفیت تصاویر  غیر ۴K از الگوریتم و فناوری با عنوان X-Reality PRO بهره خواهند برد. اما فناوری متفاوت و جدیدی که در تلویزیون های سونی قرار گرفته را می توان در استفاده از نرم افزار اندروید دانست. این نرم افزار باعث ارتقاء دستگاه، دسترسی ساده به سرویس های مختلف یا حتی بازی های چند نفره و استفاده از گوگل کست را فراهم می کند.