تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۵:۵۰
کد مطلب : 64004

تمرین دختر ملی‌پوش دوومیدانی در خیابان

نفر چهارم آسیا و قهرمان چندین دوره رقابتهای دوومیدانی کشور گفت: مجبورم در پارک و خیابان تمرین کنم.

آناهیتا سلطانی، اظهار کرد: متاسفانه در استان البرز رقیب دختر ندارم و نمی‌توانم در پیست دوومیدانی‌های موجود در استان به تمرینات آماده‌سازی بپردازم. باید با حضور در پارک و همچنین خیابان تمرین کنم که این موضوع احتمال آسیب‌دیدگی من را بسیار بیشتر می‌کند.

سلطانی ادامه داد: قرار بود مسئولان فدراسیون در این خصوص برنامه‌ریزی مناسبی انجام دهند تا بتوانیم با مربی مرد در پیست تمرین کنیم که تا به امروز این مهم محقق نشده است. فشار تمرین‌ها با توجه به دویدن در خیابان و پارک‌ها برای زانو بسیار خطرناک است و امیدوارم مسئولان راه‌حلی برای این مهم بیندیشند.

نفر دوم بازی‌های کشورهای اسلامی در سوریه، بیان کرد: خوشبختانه هیات دو ومیدانی استان البرز نگاه خوبی به من دارد و به همین دلیل ماهیانه ۳۰ هزار تومان حقوق می‌دهد و با این مبلغ می‌توانم بسیاری از کارهایم را انجام دهم و باید گفت که وضعیت من نسبت به دوومیدانی‌کاران استان‌های دیگر بسیار بهتر است و من از حقوق ماهی ۳۰ هزار تومان بهره‌مندم.

وی در پایان در خصوص شرایط حال حاضر خودش گفت: در حال آماده‌سازی برای رقابتهای آغاز فصل کشور هستم و امیدوارم اردیبهشت ماه سال ۹۴ بتوانم با موفقیت از این رقابتهای سخت خارج شوم.

منبع: ایسنا