تاریخ انتشار خبر: ۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۴:۳۹
کد مطلب : 26443

تمرین مختلط کاراته کاران و دفاع تمام قد سمندر از آن +عکس

رئیس فدراسیون کاراته اظهار داشت: به اعتقاد من این خیلی خوب است که در مملکت ما به نوعی جا بیفتد که پسرها و دخترها با هم خواهر و برادر هستند. اگر این امکان فراهم شود خیلی خوب است.

به گزارش  دانا، سایت ستارگان کاراته طی خبری در نقد عملکرد رئیس فدراسیون کاراته از نقاط ضعف علیرضا سمندر گفته است و در قسمتی از خبر خود به نکته جالبی در اظهارات وی اشاره کرده است.

پسرها و دخترها با هم خواهر و برادر هستند

رئیس فدراسیون کاراته در مورد اینکه آیا اردو و مسابقات ترکیه برای تیم‌های ملی مفید بوده یا نه؟ خاطرنشان کرد: این مسابقات هم برای بانوان کاراته خوب بود هم برای ما. اینکه تمام دخترها و پسرها در زمان تمرین انفرادی در کنار هم تمرین کردند و حتی قرار بود دو به دو تمرین کنند و هر بخش با خودشان تمرین کردند بسیار خوب بود.

حتی در این زمان کشورهای دیگر هم مراعات و هر گروه با خودشان تمرین می‌کردند. به اعتقاد من این خیلی خوب است که در مملکت ما به نوعی جا بیفتد که پسرها و دخترها با هم خواهر و برادر هستند. اگر این امکان فراهم شود خیلی خوب است.


این اظهار نظر های شاذ سمندر در حالی است که تا کنون بانوان ایرانی با پوشش های کامل خود توانسته اند در مسابقات بین المللی شرکت کنند و به مقام های بین المللی دست پیدا کنند.

انتهای پیام

 1. حسین می‌گه:

  این اقای رئیس فتوا هم صادر می کنند؟یعنی اشکال نداره در حین تمرینات ،نامحرما با هم برخورد داشته باشند؟واقعا که متاسفم

 2. ناشناس می‌گه:

  خاک تو سر بی …کنن

 3. مهدی می‌گه:

  خدایاتنهاراه نجات ما ظهور آقامونه هرچه زودتر برسونش

 4. سرباز خامنه ای می‌گه:

  خاگ تو سرت چطوری میخوای جواب شهدا روبدی بی غیرت پس تکلیف این همه خونی که ریخته شده به خاطر عفاف چی میشه لعنت خدا بر تو و هکنوعانت.متاسف

 5. آرش می‌گه:

  مثلا میشه من پسر بگم با دختر آقای ریس فدراسیون کاراته برادرم … واقعا متاسم که باید اینجوری حرف زد تا که شاید برخی از خواب غفلت برخیزند شاید واما هرگز که چنان درخوابند که انگار مرده اند

 6. ايلا می‌گه:

  بی غیرت احمق ان شاالله خداوند این کارت را بی پاسخ نگذارد ان شا الله خداوند اینگونه مسئولان اگر قابل هدایت هدایت اگر نیستن نیست و نابود و هرچه زودتر تکلیفشان را مشخص گرداند

 7. محسن می‌گه:

  اشکالی نداره آقای رئیس بی خبر از دین
  همین امشب مادرت و خواهرت و دخترت را بیاور باشگاه با برادران تمرین کنند آیا حاضری؟آیاغیرت داری؟

 8. ناشناس می‌گه:

  اقای سمندر دخترو خواهر …..بیار تا باها شون تمرین کنیم برادر دینی

 9. ناشناس می‌گه:

  لعنت خدا بر تو واین افکار پلیدت
  خجالت بکش حیا کن
  البته باید اون کسیکه به این بی دین مسولیت داده عزل کرد
  وبعداین دادگاهی کرد
  خدایارحم کن خیانت این افراد راوممنون که اینها را رسوا میکنی