تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۵۸:۳۲
کد مطلب : 37682

تنفس مصنوعی “عادل” به فتنه +عکس

بازیهای خاطر انگیز علی کریمی برای تیم ملی فوتبال ایران کم نبوده است، شاید عادل و دوستانش می‌توانستد عکس های دیگری از بازیهای به یاد ماندنی کریمی را پخش کنند که برای مردم هم خاطره انگیز باشد نه عکس بازی که منجر به حذف تیم ملی از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۰ آلمان شد.

اولین برنامه نود در فصل جدید شب گذشته با مجری‌گری عادل فردوسی پور به روی آنتن رفت که سوال نظر سنجی آن به خاطره انگیزترین تصویر فوتبالی که از علی کریمی به یاد دارید اختصاص یافته بود.

نکته قابل توجه در این نظر سنجی مربوط به عکسی است که از کریمی در برنامه نود پخش شد که مربوط به بازی ایران و کره جنوبی  است که برمی‌گردد به مسابقات مقدماتی جام جهانی که در آن بازی تعدادی از بازیکنان تیم ملی با بستن مچ بند سبز به دستشان وارد زمین مسابقه شدند .

این در حالی است که بازیکنانی که در این مسابقه مچ بند سبز رنگ به دستشان بسته بودند وقتی از ماجرای سیاسی بودن حرکت خود آگاه شدند بلافاصله در نیمه دوم بازی اقدام به باز کردن دست بندهای خود کردند.

بر اساس این گزارش،نکته جالب برنامه شب گذشته نود جایی است که در آن درست عکسی از علی کریمی در برنامه پخش می‌شود که مربوط به بازی ایران و کره است که با مچ بند سبز وارد میدان مسابقه شده است.

 

 

تنفس مصنوعی

 بازیهای خاطر انگیز علی کریمی برای تیم ملی فوتبال ایران کم نبوده است، شاید عادل و دوستانش می‌توانستد عکس های دیگری از بازیهای به یاد ماندنی کریمی را پخش کنند که برای مردم هم خاطره انگیز باشد نه عکس بازی که منجر به حذف تیم ملی از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۰ آلمان شد.

بازیهای خاطره انگیزی که کریمی برای تیم ملی و تیمهای باشگاهیش انجام داد کم نبوده مثلا بازی ایران- کره جام ملتهای آسیا که با هت تریک علی کریمی همراه بود،بازی ایران- رم،پرسپولیس- سایپا یا خیلی از بازیهای دیگری که کریمی نقش پررنگی در آن داشته است؛ شاید بهتر بود عکس هایی از این مسابقه ها به تصویر کشیده می‌شد که برای مردم به یاد ماندنی تر بودند.

جای سوال است که چرا مسئولین صدا سیما نظارت کمتری به برنامه های پر طرفدار دارد که اکثر مخاطبان آن جوانان هستند،قطعا اشتباهاتی از این قبیل در یک برنامه پر مخاطب که هر هفته از رسانه ملی پخش می‌شود تبعات زیادی به همراه دارد.

پیش از این موضع رسانه ملی در خصوص فتنه ۸۸ باعث روشنگری زیادی در جامعه شده بود؛اما این اقدام عجیب مسئولین برنامه نود نیازمند پیگری است که چرا پس از پنج سال از فتنه سال ۸۸ برخی سعی در زنده کردن آن خاطرات تلخ را دارند.
منبع: دانا

  1. گوژپشت نتردام می‌گه:

    بیخیال آقای عصر

  2. خنده دارین! می‌گه:

    واقعا اگه شما این طور مطلب رو باد نمی کردین اصلا کی یادش بود یا اصلا تو تصاویر مشخص بود که کریمی مچ بند سبز کرده دستش؟! خود شماها هم یه طوریتون می شه ها! اون همه برنامه رو ول کردین چسبیدین به چیزی که خیلی ها ندیدن؟ البته یادم نبود که شما جماعت، بصیرت خاص دارید و در بیرون کشیدن چنین سوژه هایی دارای تبحر مادرزاد هستین! واقعا خنده دارین بینواها!