تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۷:۵۱:۰۹
کد مطلب : 77172
آیت الله حیدری:

تهدیدهای مقامات آمریکایی طبل توخالی است/منطق حاکم بر غربی ها قانون جنگل است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: توافقِ خوب یعنی توافقی که منافع ملی و مصالح کشور را تأمین کند و توافقِ بد یعنی عقب نشینی از دستاوردهای هسته ای و نادیده گرفتن مصالح کشور باشد.

 

 

به گزارش عصر آبادان ، به نقل از باوی نیوز؛ آیت الله محسن حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص روند مذاکرات هسته ای اظهار داشت: روند مذاکرات هسته ای تا الان نتیجه خوبی نداشته امیدواریم خداوند آنچه را که خیر و صلاح است قرار دهد.

آیت الله حیدری با بیان ویژگی های توافق خوب و توافق بد در مذاکرات هسته ای گفت: توافقِ خوب یعنی توافقی که منافع ملی و مصالح کشور را تأمین کند و توافقِ بد یعنی عقب نشینی از دستاوردهای هسته ای و نادیده گرفتن مصالح کشور باشد.

وی با اشاره به اظهارات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “اگر بنا بر تحریم باشد، ملت ایران هم تحریم می کند”؛ گفت: ملت ایران ظرفیت های بسیار زیادی برای تحریم غرب دارد و از این ظرفیت ها در جای خود استفاده خواهد شد.

امام جمعه موقت اهواز تصریح کرد: اظهارات و تهدیدهای مقامات آمریکایی طبل توخالی است و هر چه ملت ایران را تهدید کنند ملت ایران قوی تر و عزم آنها جزم خواهد شد.

وی بیان داشت: تحریم یک ملت از سوی یک کشور یا کشورهای دیگر با هیچ منطقی قابل هضم نیست متأسفانه منطق حاکم بر غربی ها قانون جنگل است و آنها می خواهند حرف خود را به زور بر کرسی بنشانند.

وی افزود: تحریم ملت ایران توطئه آمریکا و کشورهای غربی است و دیر یا زود دود این توطئه ها به چشم خود آنها خواهد رفت.

انتهای پیام/