تاریخ انتشار خبر: ۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۵:۱۷
کد مطلب : 26329
گاف جدید رسانه های اصلاح‌طلب

تهدید و تشکر معاون رئیس جمهور از مردم

محمدرضا خباز، یکی از اعضای حزب منحله اعتماد ملی و معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رئیس‌جمهور طی دو یادداشت در روزنامه های اعتماد و ایران دو موضع کاملاً متناقض در خصوص انصراف از هدفمندی یارانه ها اتخاذ کرده است.

به گزارش  دانا، محمدرضا خباز، یکی از اعضای حزب منحله اعتماد ملی و معاون امور تقنینی معاونت پارلمانی رئیس‌جمهور طی دو یادداشت در روزنامه های اعتماد و ایران دو موضع کاملاً متناقض در خصوص انصراف از هدفمندی یارانه ها اتخاذ کرده است.

تهدید و تشکر معاون رئیس جمهور از مردم

وی در یادداشتی با عنوان «اتفاق تازه در رابطه دولت و مردم» در خصوص انصراف دهندگان از یارانه ها اظهار داشته است: اکنون باید از افرادی که از خودگذشتگی کردند، تشکر کرد؛ از کسانی که ثبت نام کردند هم نباید گله‌ای کرد، زیرا آنان به تشخیص خود عمل کردند.‎

خباز با چرخش ۱۸۰ درجه ای در مطلب دیگری در روزنامه اعتماد با عنوان «نشانه های یک آری و نه» می نویسد: کسانی که ثبت نام کردند و شرایط ثبت نام را ندارند دولت آنها را حذف خواهد کرد.

این رویکرد دوگانه معاون رئس جمهور در دو روزنامه اصلاح‌طلب که در یکی از مردم تشکر و در دیگری مردم را برای ثبت نام برای یارانه ها تهدید می کند، نماینده بلاتکلیفی دولت در خصوص برخورد با ثبت نام کنندگان است.

قطعاً دولت انتظار بیشتری از مردم داشت و در خصوص تعداد انصراف دهندگان از یارانه دچار یک شوک جدی شد که این شوک منجر به نقیضه گویی آنها شده است.

انتهای پیام