تاریخ انتشار خبر: ۳ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۳:۳۴:۳۲
کد مطلب : 91595
در فارس رخ داد؛

تهیه فیلم غیرمجاز از دختران، برای اخاذی

پسری جوان که با تهیه فیلم غیراخلاقی از دختری، قصد داشت از او اخاذی کند، دستگیر شد.

به نقل از شرق، پسری جوان که با تهیه فیلم غیراخلاقی از دختری، قصد داشت از او اخاذی کند، دستگیر شد.

رسیدگی به این پرونده زمانی آغاز شد که دختری به نام سوسن به پلیس استان فارس مراجعه کرد و طی شکایتی گفت: «چندی قبل از طریق یکی از بستگانم متوجه شدم فردی ناشناس از من فیلمی غیراخلاقی تهیه کرده است. ابتدا موضوع را باور نکردم تا اینکه شخصی تماس گرفت و گفت برای اینکه آن فیلم را منتشر نکند، باید به او باج دهم. ابتدا فکر کردم راهی جز سکوت ندارم، چون آبرویم در خطر بود و اگر فرد ناشناس تهدیدش را عملی می‌کرد، زندگی‌ام تباه می‌شد، اما درنهایت تصمیم به طرح شکایت گرفتم».
کارآگاهان بعد از شنیدن اظهارات این دختر به بررسی فیلم که نسخه‌ای از آن برای خود سوسن ارسال شده بود، پرداختند و فهمیدند این فیلم در منزل شخصی به نام کاوه تهیه شده است. به این ترتیب مأموران به خانه موردنظر رفتند و ضمن دستگیری متهم با حکم قضائی به بازرسی از خانه پرداختند. آنها متوجه شدند این منزل به دوربین‌های مداربسته مجهز است. کاوه بعد از انتقال به مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت و به جرمش اعتراف کرد. او گفت: «مدتی قبل به طور اتفاقی با سوسن آشنا و به او علاقه‌مند شدم. رابطه ما شروع شد، اما می‌ترسیدم روزی او مرا ترک کند به همین دلیل تصمیم گرفتم از وی فیلمی تهیه کنم تا با استفاده از آن بتوانم سوسن را به ادامه‌دادن رابطه‌اش با خودم مجبور کنم».
متهم در ادامه اعترافاتش گفت: «یک‌بار سوسن را به خانه‌ام دعوت کردم و بدون اینکه او بداند فیلمی تهیه کردم. مدتی بعد سوسن به من گفت دوستی ما از ابتدا اشتباه بود و دیگر نمی‌خواهد با من رابطه داشته باشد. بعد از آن بود که تصمیم گرفتم از فیلم استفاده کنم. موضوع را با سوسن درمیان گذاشتم، اما حرفم را باور نکرد. بعد از آن یک سی‌دی از فیلم تهیه کردم و برایش فرستادم تا از او باج‌گیری کنم. فکر می‌کردم این دختر از ترس آبرویش تسلیم می‌شود و هرگز به پلیس شکایت نمی‌کند، اما پیش‌بینی‌هایم اشتباه از آب درآمد و دستگیر شدم».
کاوه بعد از اعتراف به جرم خود به مرجع قضائی معرفی و برای او قرار قانونی صادر شد. بنا بر این گزارش در حال حاضر تحقیقات از این متهم در حالی ادامه دارد که پلیس احتمال می‌دهد وی دختران دیگری را نیز با ریختن طرح دوستی و وعده ازدواج فریب داده و از آنها اخاذی کرده باشد.