تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۳:۱۶:۲۲
کد مطلب : 89650
مدیرکل صدا وسیمای مرکز آبادان خبر داد

تهیه ویژه برنامه «فاتحان دیروز فعالان اقتصادی امروز» به مناسبت آزادسازی خرمشهر

مدیرکل صدا وسیمای مرکز آبادان از تهیه ویژه برنامه «فاتحان دیروز فعالان اقتصادی امروز» به مناسبت سوم خرداد در این مرکز خبر داد.

 

خبرگزاری فارس: تهیه ویژه برنامه «فاتحان دیروز فعالان اقتصادی امروز» به مناسبت آزادسازی خرمشهر

داریوش دبیقی با اشاره به برنامه‌های پیش بینی شده صدا و سیما مرکز آبادان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر، اظهار کرد: در حوزه خبر و اطلاع رسانی پنج گزارش به مناسبت سوم خرداد تدارک دیده شده است که موضوعاتی همچون، عملیات «الی‌بیت‌المقدس»، مقاومت مردم خرمشهر و نشان دادن نقش مردمی را در برداشته است و برنامه دیگر این مجموعه «فتح خرمشهر به روایت عکس» نام دارد که در نوع خود برنامه‌ای نو قلمداد می‌شود و ویژه برنامه دیگری که به این مناسبت تدارک دیده شده است «فاتحان دیروز فعالان اقتصادی امروز» است که از مردانی حکایت می‌کند که در گذشته از فاتحان خرمشهر بوده و امروزه در عرصه اقتصادی نقشی پررنگ دارند.

مدیرکل صدا وسیما مرکز آبادان از تهیه یک گزارش خبری محرمانه نیز خبر داد و عنوان کرد: گزارش محرمانه خوبی نیز که برگرفته از زخم‌ها و دردهای مردم خرمشهر در حال حاضر است را نیز به صورت محرمانه و برای مشاهده مسئولان تدارک دیده‌ایم.

وی خاطر نشان کرد: این برنامه از طریق رسانه ملی نمایش داده نمی‌شود و تنها با هدف نشان دادن مشکلات فعلی خرمشهر و رفع این مشکلات تهیه شده است.

دبیقی همچنین از تهیه سه ویژه برنامه رادیویی با موضوع سوم خرداد خبر داد و گفت: سه ویژه برنامه رادیویی شامل برنامه ۹۰ دقیقه‌ای با موضوع سوم خرداد و همچنین تهیه نمایش‌های رادیویی با محتوای سوم خرداد و مقاومت ۴۵ روزه مردم خرمشهر به این مناسبت تهیه شده است.

وی ادامه داد: ویژه برنامه«جرعه عاشقی» دیگر ویژه برنامه رادیویی مرکز صداو سیما مرکز آبادان به مناسبت سوم خرداد است که به معرفی سرداران عملیات الی‌بیت‌المقدس می‌پردازد و برای تولید شبکه آبادان و استان تهیه شده است.

مدیرکل صدا وسیما مرکز آبادان با بیان اینکه تمام شبکه‌ها به ویژه شبکه‌های منطقه‌ای و استانی متاثر از این رویداد تاریخی خواهند بود، افزود: این آمادگی را اعلام می‌کنیم که نسبت به پوشش برنامه‌های سایر ادارات و ارگان‌ها به این مناسبت همکاری لازم را داشته باشیم.

 منبع: فارس