تاریخ انتشار خبر: ۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۵۵:۰۷
کد مطلب : 46857
سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان خبر داد

توافق و امضای قرارداد با ۵ بازیکن فصل گذشته بسکتبال آبادان

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: برای حضور در لیگ برتر بسکتبال با ۵ بازیکن فصل گذشته خود به توافق رسیدیم و قرارداد امضا کردیم.

 
 
 

 

خبرگزاری فارس: توافق و امضای قرارداد با 5 بازیکن فصل گذشته بسکتبال آبادان
 

به گزارش عصر آبادان، محسن داوری امروزدر آبادان از امضای قرارداد با پنج بازیکن فصل گذشته تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان خبر داد و اظهار کرد: در چند روز آینده نیز اخبار خوشی از پیوستن چند بازیکن دیگر به تیم به گوش خواهد رسید.

وی ادامه داد: محمدعلی قدرتی، مهدی برون، محمدباقر قمری، مجید قاسمی و نیما عامری‌پور، پنج بازیکن فصل قبل نفت آبادان هستند که فصل آینده نیز در جمع زردپوشان آبادانی خواهند بود.

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: همچنین امید‌الله وردی بهترین بازیکن فصل قبل تیم بهشت هیرکان گرگان نیز با تیم پالایش نفت آبادان قرارداد امضا کرد و به این تیم ملحق شد.

داوری افزود: بازیکنان جوان و مستعد بومی از جمله سجاد خزاعل نیز در این فصل در ترکیب تیم حضور خواهند داشت.

وی تاکید کرد: بازیکنان دیگری نیز پیشنهاد داده شده‌اند و در روزهای آینده با امضا قرارداد به تیم نفت آبادان خواهند پیوست.

سرپرست تیم پالایش نفت آبادان در پایان گفت: در نامه‌ای که از فدراسیون بسکتبال به دست ما رسیده است، مسابقات لیگ برتر بسکتبال کشور از روز دوشنبه پنجم آبان‌ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان که فصل پیش موفق شد قاطعانه از لیگ دسته یک به لیگ برتر بسکتبال کشور صعود کند، در حال آماده‌سازی خود و به خدمت گرفتن بازیکن برای حضور قدرتمند در این مسابقات است.

این مسابقات از پنجم آبان‌ماه سال جاری آغاز می‌شود و روز ۲۳ مهرماه نیز در محل فدراسیون بسکتبال قرعه‌کشی انجام خواهد شد.

 

منبع: فارس