تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۵:۱۱
کد مطلب : 76147

تورم صفر درصدی با قیمت های بازار از زمین تا آسمان تفاوت دارد/دولت، حذف یارانه خانوارهای پردرآمد را سیاسی نکند

سید راضی نوری گفت: خانوارهای پر در آمد این مبلغ یارانه برایشان چیزی نیست اصلا نمی دانند در حسابشان واریز می شود یا خیر. فقط دولت باید کمی شهامت انقلابی داشته باشد تا یارانه این خانوارهای پر درآمد را حذف کند

 

 

 

 

سید راضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در خصوص ادعای مطرح شده از سوی رئیس جمهور مبنی بر تورم صفر درصد در بهمن ماه سال جاری اظهار داشت:من نمی دانم این کارشناس هایی که این آمارها را تهیه می کنند بر چه اساسی عمل می کنند؟ روز به روز کالاهای مورد نیاز مردم گران تر می شود پس چگونه است که اعلام می کنند تورم صفر است؟

وی ادامه داد:زشت است بگویم این آمارها دروغ است تا سوژه دست رسانه های معاند نظام و انقلاب ندهیم اما واقعیت این است آنچه اعلام می کنند با آنچه که در بازار می بینیم تفاوت از زمین تا آسمان دارد.

سید راضی نوری در خصوص حذف رایانه های خانوارهای پرآمد گفت:دولت اگر می خواهد از رکورد اقتصادی کشور را خارج کند باید یک بنیه مالی قوی داشته باشد یکی از اعتبارات خوب که می تواند دست دولت را بگیرد همین حذف یارانه خانوارهای پردرآمد است.

وی ادامه داد:دولت باید جرات و مردانگی به خرج دهد و موضوع حذف یارانه خانوارهای پردرآمد را سیاسی نکند و دنبال این نباشند تا توپ را در زمین مجلس بیاندازد مجلس این مجوز را به دولت داده است تا این کار انجام شود.

نماینده مردم شوش تاکید کرد: خانوارهای پر در آمد این مبلغ یارانه برایشان چیزی نیست  اصلا نمی دانند در حسابشان واریز می شود یا خیر. فقط دولت باید کمی شهامت انقلابی داشته باشد تا یارانه این خانوارهای پر درآمد را حذف کند.