تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۹:۲۷
کد مطلب : 54314

توضیح میداوودی درباره یک عکس

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: فکر می‌کنم این‌بار بازی خوبی را از سوی هر دو تیم ببینیم و چیزی که برای من اهمیت دارد این است که ان‌شاءالله استقلال بازی را می‌برد.

میلاد میداوودی درباره دیدار روز گذشته تیمش مقابل استقلال به فارس گفت: ما یک بازی تدارکاتی خوب انجام دادیم و اکثر بازیکنان استقلال هم در این مسابقه حضور نداشتند. موقعیت‌های گلی هم داشتیم، اما فکر می‌کنم نتیجه این بازی برای کادر فنی مهم نبود و بیشتر آنها می‌خواستند وضعیت بازیکنان را محک بزنند.

مهاجم سایپا درباره اینکه مجید جلالی مدعی شده به دلیل درگذشت پدرش نتایج این تیم هم کمی افت کرده است و آیا این موضوع را قبول دارد یا خیر گفت: فکر می‌کنم در آن مقطع شرایط تیمی ما به شکلی بود که نتیجه خوبی نگرفتیم. البته خوب بازی می‌کردیم، ولی توپ‌های‌مان درون دروازه نمی‌رفت. چند بازی را باختیم، اما امیدواریم که در بازی با سپاهان نتایج خوبی بگیریم و به روزهای خوب سایپا برگردیم.

وی درباره عکسی که با عدد چهار در کنار حنیف عمران‌زاده گرفته است، گفت: یک نفر آنجا بود و از همه عکس می‌گرفت که از ما خواست این کار را انجام دهیم و من هم این کار را انجام دادم تا به او احترام بگذارم.

میلاد میداوودی که سابقه گلزنی در دربی پایتخت به پرسپولیس را دارد، درباره بازی آینده استقلال و پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم این‌بار بازی خوبی را از سوی هر دو تیم ببینیم و چیزی که برای من اهمیت دارد این است که ان‌شاءالله استقلال بازی را می‌برد.