تاریخ انتشار خبر: ۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۲:۵۳
کد مطلب : 81874

توقیف محموله اسپری اشک‌اور اراذل

محموله اسپری اشک‌اور که از شهر‌ستان گناوه به تهران منتقل شده بود،‌ توسط ماموران کشف و ضبط شد.

 محموله اسپری اشک‌اور که از شهر‌ستان گناوه به تهران منتقل شده بود،‌توسط ماموران کشف و ضبط شد.

ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه ، بیست و پنجم فرودین ماه ماموران گشت انتظامی کلانتری پایانه جنوب هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی بودند که شاگرد اتوبوسی به هویت ایمان به آنان مراجعه و اعلام داشت: فردی در شهرستان گناوه یک گالن ۲۰ لیتری مشکوک را به من تحویل داد و قرار شد این محموله را تهران برسانم.

وی ادامه داد: پس از حضور در ترمینال شخص ناشناسی با بنده تماس گرفت تا در ازای پرداخت ۶۰۰ هزار تومان وجه نقد به عنوان کرایه با حضور در پایانه گالن را تحویل بگیرد.

به دنبال اظهارات شاگرد اتوبوس ماموران به بررسی موضوع پرداختند و با شکافتن گالن ۲۰ لیتری از داخل آن تعداد ۶۲ قوطی اسپری اشک اور که در نایلون مشکی رنگ به طرز ماهرانه جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند.

در ادامه ماموران با آموزش‌های لازم به شاگرد اتوبوس، تدارک یک عملیات منسجم پلیسی را جهت دستگیری متهم و یا متهمان از سر گرفتند.

سرانجام در یک قرار صوری شخصی درشت هیکل در محل حاضر شد که سریعا توسط پلیس دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

سرگرد خلیل لطفی رئیس کلانتری ۲۰۸ پایانه جنوب درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهم در کلانتری خود را مراد معرفی کرد و در بازجویی‌های فنی مشخص شد، متهم دارای یک فقره سابقه سرقت به عنف منزل دارد و قصد داشت این محموله به دست اراذل و اوباش تهران برساند، لذا وی جهت سیر مراحل قانونی به همراه اموال مکشوفه به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران