تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۹:۵۱
کد مطلب : 31536
عادت زشت انتقاد از کاپیتان های ایران

توهین به نکونام در شبکه های اجتماعی+عکس

در شبکه های اجتماعی اهانت هایی از سویی کاربران ایرانی به کاپیتان تیم ملی فوتبال صورت گرفت.

توهین به کاپیتان تیم ملی فوتبال در شبکه های اجتماعی+عکس

به گزارش دانا جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران است اما متاسفانه برخی از فوتبالدوستان همچنان نگاهی رنگی دارند و حتی در آستانه جام جهانی نیز به فکر قرمز و آبی هستند. به همین دلیل در مراسم بدرقه تیم ملی برخی از تماشاگران علیه جواد نکونام شعار سردادند و علی کریمی بازیکنی که در فهرست تیم ملی نیست را تشویق کردند.

در اینکه علی کریمی بازیکن محبوبی است و شاید می توانست از نظر فنی به تیم ملی در جام جهانی کمک کند بحثی نیست اما باید چند نکته را یادآور شویم اول اینکه باید به سلیقه کی روش سرمربی تیم ملی احترام گذاشت و دوم اینکه به کاپیتان تیم ملی کشورمان بی احترامی نکنیم حتی اگر او بازیکن مورد علاقه ما نباشد.

متاسفانه فوتبالدوستان ایرانی عادت کرده اند که به کاپیتان های تیم ملی بی احترامی کنند. در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان هم با علی دایی همین رفتار شد و دایی کاپیتان وقت تیم ملی را در آن بازی ها مورد انتقاد و هجمه قرار دادیم!

به گزارش دانا، اکنون اهانت به جواد نکونام از شعارها در مراسم بدرقه فراتر رفته و به شبکه های اجتماعی رسیده و مهم ترین دلیلش این است که برخی فوتبالدوستان معتقدند که نکونام عامل خط خوردن علی کریمی، مهدی رحمتی و پیام صادقیان از تیم ملی بوده است. برای همین با تصاویر فتو شاپی به نکونام بازیکن ارزنده تیم ملی حمله می کنند نمونه ای از این عکس ها را در زیر مشاهده می کنید. قرار بود زمانی جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت برای دلجویی از لیونل مسی بازیکن تیم آرژانتین تا اسپانیا سفر کند ای کاش در این روزها نیز اهالی هنر و فرهنگ ورزش با هزینه ای به مراتب کمتر از کاپیتان تیم ملی دلجویی کنند! یادمان نرود او یکی از سه گزینه اصلی برای انتخاب مرد برتر سال قاره آسیا هم بود. بهتر است فرهنگی که مدعی آن هستیم را نشان بدهیم و حداقل از بی احترامی و اهانت به کاپیتان تیم ملی دست بر داریم.