تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۸:۳۶
کد مطلب : 68280
حرکت جدید خواننده افسرده لس آنجلسی؛

توهین سیاوش قمیشی به امام حسین(ع) و شهدا!+تصاویر

چنین توهینی در حالی از سوی این خواننده لس آنجلسی رخ داده است که اکثر ترانه های وی در فضایی غمگین اجرا شده و به شدت در میان مخاطبانش القای افسردگی می کند!

سیاوش قمیشی خواننده لس آنجلسی با ارائه یک ویدیو کلیپ به شعائر حسینی و شهدای گمنام توهین کرد.

 

این اتفاق تاسف بار در حالی رخ داده است که متاسفانه طی سال های اخیر برخی مراسم های مردمی تدارک دیده شده برای تدفین شهدا در مراکز فرهنگی- دانشگاهی، با بی تدبیری برخی مسئولین فرهنگی کشور به حاشیه برده شده است.

 

به نظر همین رفتارهاست که زمینه ساز جسارت ها شده و به یک خواننده لس آنجلسی که صرفا با تم افسرده حالی می خواند جرات می دهد عزاداری ها و مراسم تشییع شهدا را عامل ناشاد بودن مردم نشان دهد.

 

گفتنی است در مضمون ترانه وی مستقیما توهینی وجود ندارد اما گنجاندن تصاویر عزاداری و حضور بر مزار شهدا همراه با ترانه ای با محتوای غم و اندوه در تهران این مساله را القا می کند.

 

بخشی از تصاویری که در ویدیو کلیپ فضای تشریح شده را القا می کند را در ادامه ببینید.

 

 

 

 

 

 

منبع: جام نیوز

 1. mahdi می‌گه:

  خواهش میکنم تا موقعی که خودتون این ویدیو رو نگاه نکردید در مورد آقای قمیشی نظر ندهید ایشان به خاطر چه چیزی آخه میاد توهین کنه اینا همش دروغه خواهش میکنم باور نکنید اینا میخوان حقیقت رو وارونه جلوه بدن فقط برای بازدید سایت خودشون و اینکه میخوان بگن هر خواننده ای که رفته اونور آّب منافق شده اینا همش دروغه باور نکنید آقای قمیشی حتی یک آهنگ سیاسی نخونده همه ی آهنگاش یا در مورد دلتنگیش دور از وطنشه یا عاشقانه و غمگین میخونه تازه تو این آهنگش که میگن توهین به شهدا کرده ! بلکه برعکس هیچ توهینی نکرده اومده میگه من ایران رو با همه ی این چیزهاش دوست دارم حتی با عزاداری هاش و اومده یه جورایی به شهدای گمنام احترام گداشته اخه مگه نشون دادن قبر شهید گمنام و عزاداری توهینه که عکسش رو گذاشتن تو این همه سایت ها که فقط برای آماره بازدید بیشتره

 2. ahmad می‌گه:

  فقط میتونم بگم متاسفم !! برای شما تندرو های بی دین و ایمون که ساخته های ذهن پریشونتون رو همه جا نشر میدید … ، خدا از تون نگذره ، بی انصافها…، اهنگ و ویدئوی سیاوش یه جورایی تازه ادای احترام میکنه و غیر مستقیم به پذیرش نظر اکثریت مردم تهران و ایران که شیعه و عاشق امامها هستن تاکید میکنه و میگه تهران با همه این عشقها دوست داشتنیه ، شور مردم تو عزاداری ها و علم کشی ها تو خیابونها و پرچم هایی که عشق مردم به اعتقاداتشونو نشون میده و از زاویه ای دیگه شهدای گمنامی که یادشون باید زنده باشه و بهشون سر بزنیم …. این ویدئو یکی از قابل احترام ترین ویدئوهایی هس که شما باید ممنون سیاوش باشید که شاید خودش اعتقاد دیگه ای داره ولی میاد تو کارش اعتقادات ما رو نشون میده و تهرونو اینطوری معرفی میکنه ولی شما بی وجدانها برداشتهایی دارین در حد همون برداشتهای سطحی که از دین و قران و شهادت دارید … شرمتان باد …

 3. صبا می‌گه:

  شماها یه ملت همیشه در خوابین که با بزرگترین تلنگرها هم از خواب بیدار نمیشین

 4. امیر می‌گه:

  سیاوش قمیشی توهین نکرده…

  چرا زورتون میاد

  دورود بر استاد قمیشی ..

 5. ناشناس می‌گه:

  زنده باد سیاوش قمیشی.این حرفا به این خواننده نمی چسبه.شما برید کاسه گدایی خبر هاتونو جایی دیگه پهن کنید

 6. ناشناس می‌گه:

  سلام کاش کل ترانه را می گذاشتید