تاریخ انتشار خبر: ۴ , آبان, ۱۳۹۳ | ۲۱:۲۲:۵۲
کد مطلب : 51191
برخلاف آمار شبکه بهداشت و درمان آبادان اعلام شد

تکذیب آمار خودکشی در آبادان از سوی فرماندار

فرماندار ویژه آبادان گفت: برخلاف گزارش اعلام شده از سوی شبکه بهداشت و درمان آبادان، آمار ارائه شده خودکشی در این شهرستان را تکذیب می‌کنم.

خبرگزاری فارس: تکذیب آمار خودکشی در آبادان از سوی فرماندار

به گزارش عصر آبادان، عزیزالله شهبازی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای سلامت شهرستان آبادان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع)، اظهار کرد: امیدوارم مصوباتی که در شورای سلامت به تصویب می‌رسد هر چه زودتر به سوی اجرایی شدن حرکت کند و نگرانی‌های جامعه را در خصوص امر سلامت کاهش داده و از بین ببرد.

وی تصریح کرد: در حوزه نشاط اجتماعی و سلامت روان شهروندان باید بسته‌های مختلفی عرضه شود و این بسته‌ها برای جمعیت بالغ بر ۳۲۰ هزار نفری آبادان همه‌گیر باشد.

فرماندار ویژه آبادان عنوان کرد: اگر ابزارهای لازم به‌منظور نشاط و تفریح سالم را در این شهر مهیا نکنیم به طور خودکار ابزارهای مخرب همچون مواد مخدر و امثال آن به سرعت جایگزین خواهد شد و این برای هر جامعه یک زنگ خطر محسوب می‌شود.

معاون استاندار خوزستان بر لزوم به‌کارگیری کارگروهی با مدیریت اداره ارشاد اسلامی تاکید کرد و گفت: باید برای ایجاد نشاط و سلامت روان جامعه، فضا و اعتبار لازم تبیین شود و جوانان را در این فضاها شرکت داد.

شهبازی به آمار ارائه شده از سوی معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی در خصوص خودکشی در شهرستان واکنش نشان داد و عنوان کرد: تمام اتفاقاتی که در شهرستان رخ می‌دهد روزانه به فرمانداری آبادان گزارش داده می‌شود و آمار ارائه شده از میزان خودکشی در شهرستان آبادان تکذیب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، در جلسه شورای سلامت شهرستان آبادان از سوی معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی عنوان شد که آمار خودکشی در آبادان رو به افزایش است که با واکنش فرماندار و تکذیب وی همراه شد.

منبع: فارس